لینکهای قابل دسترسی

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ایران ۰۹:۱۲

عکس روز: از تاج گل یادبود جان کری در هیروشیما تا عکسی از روستای تاریخی ابیانه

عکس روز دوشنبه، ۲۳ فروردین را با عکسی از دیدار تاریخی جان کری از بنای یادبود قربانیان بمباران اتمی هیروشیمای ژاپن شروع می کنیم و با عکسهایی از ایران و جهان ادامه می دهیم:
بیشتر

دیدار تاریخی جان کری از بنای یادبود قربانیان بمباران اتمی هیروشیمای ژاپن جان کری، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا، بلندپایه ترین مقام آمریکایی است که در ژاپن، از بنای یادبود قربانیان بمباران اتمی هیروشیما دیدار کرده است. جان کری بعد از دیدار از این بنای یادبود و موزه قربانیان هیروشیما، در حالیکه کاملا متاثر بود، گفت من فکر می کنم همه از جمله پرزیدنت اوباما باید هیروشیما را ببینند. وزیر خارجه آمریکا گفت شدیدا متاثر شده و رهبران جهان هنگام تصمیم گیریهایشان باید همیشه این طور حوادث را در خاطر داشته باشند.
۱

دیدار تاریخی جان کری از بنای یادبود قربانیان بمباران اتمی هیروشیمای ژاپن
جان کری، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا، بلندپایه ترین مقام آمریکایی است که در ژاپن، از بنای یادبود قربانیان بمباران اتمی هیروشیما دیدار کرده است.

جان کری بعد از دیدار از این بنای یادبود و موزه قربانیان هیروشیما، در حالیکه کاملا متاثر بود، گفت من فکر می کنم همه از جمله پرزیدنت اوباما باید هیروشیما را ببینند. وزیر خارجه آمریکا گفت شدیدا متاثر شده و رهبران جهان هنگام تصمیم گیریهایشان باید همیشه این طور حوادث را در خاطر داشته باشند.

سیل در شمال غربی پاکستان.
۲

سیل در شمال غربی پاکستان.

یک هفته بعد از اعلام رسمی اعزام تکاوران ارتش ایران به سوریه، خبرگزاری های ایران از کشته شدن سه مستشار نظامی و یک تکاور کلاه سبز ارتش، خبر داده اند. خبرگزاری تسنیم روز دوشنبه، ۲۳ فروردین، خبر داد چهار نفر از نیروهای ارتش ایران به دست "تروریست های تکفیری" در سوریه کشته شده اند. خبرگزاری فارس نیز در گزارشی دیگر، یکی از این نیروهای ارتشی ایران را ستوان دوم ارتش "محسن قطاسلو"، عنوان کرده که از تکاوران تیپ ۶۵ نوهد ارتش بود.
۳

یک هفته بعد از اعلام رسمی اعزام تکاوران ارتش ایران به سوریه، خبرگزاری های ایران از کشته شدن سه مستشار نظامی و یک تکاور کلاه سبز ارتش، خبر داده اند.
خبرگزاری تسنیم روز دوشنبه، ۲۳ فروردین، خبر داد چهار نفر از نیروهای ارتش ایران به دست "تروریست های تکفیری" در سوریه کشته شده اند.
خبرگزاری فارس نیز در گزارشی دیگر، یکی از این نیروهای ارتشی ایران را ستوان دوم ارتش "محسن قطاسلو"، عنوان کرده که از تکاوران تیپ ۶۵ نوهد ارتش بود.

یک عابر در برف آلبانی در ایالت نیویورک قدم می زند. در ابتدای بهار، برف نیویورک را سفیدپوش کرد.
۴

یک عابر در برف آلبانی در ایالت نیویورک قدم می زند. در ابتدای بهار، برف نیویورک را سفیدپوش کرد.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG