لینکهای قابل دسترسی

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ایران ۰۸:۲۴

عکس روز: از پیشروی سیل تا شعیبیه خوزستان تا تمرین بالرین های اسپانیایی

عکس روز را با عکسی از پیشروی سیل تا منطقه ابوطیور - شعیبیه خوزستان آغاز می کنیم و بعد به سراغ عکس هایی از ایران و جهان می رویم:
بیشتر

پیشروی سیل تا منطقه ابوطیور - شعیبیه بعد از سیل هفته گذشته خوزستان، در روستاهای حاشیه رودخانه دز، بخش شعیبیه بر اثر شکسته شدن سیل‌بند کاملا زیر آب رفته و تمام مزارع خراب شده‌اند. ارتفاع آب در برخی نقاط به دو متر می‌رسد. مردم این روستاها اکنون با وچود کمک‌های نهادهای مسئول همچنان با مشکل تامین غذا و آب آشامیدنی مواجه هستند. شعیبیه از توابع شوشتر است. عکس : امیر خلوصی، ایسنا
۱

پیشروی سیل تا منطقه ابوطیور - شعیبیه
بعد از سیل هفته گذشته خوزستان، در روستاهای حاشیه رودخانه دز، بخش شعیبیه بر اثر شکسته شدن سیل‌بند کاملا زیر آب رفته و تمام مزارع خراب شده‌اند. ارتفاع آب در برخی نقاط به دو متر می‌رسد. مردم این روستاها اکنون با وچود کمک‌های نهادهای مسئول همچنان با مشکل تامین غذا و آب آشامیدنی مواجه هستند. شعیبیه از توابع شوشتر است.
عکس : امیر خلوصی، ایسنا

در طول سخنرانی هیلاری کلینتون در کوئین، این دو نفر به سخنرانی او گوش می کنند.
۲

در طول سخنرانی هیلاری کلینتون در کوئین، این دو نفر به سخنرانی او گوش می کنند.

در ششمین سالمرگ رئیس جمهوری سابق لهستان، رئیس جمهوری فعلی این کشور ادای احترام می کند. در سال ۲۰۱۰ هواپیمای لخ کاچینسکی رئیس جمهور لهستان سقوط کرد.
۳

در ششمین سالمرگ رئیس جمهوری سابق لهستان، رئیس جمهوری فعلی این کشور ادای احترام می کند.
در سال ۲۰۱۰ هواپیمای لخ کاچینسکی رئیس جمهور لهستان سقوط کرد.

در حاشیه دیدار اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با رهبر جمهوری اسلامی ایران، یک طرفدار او، دستش را به علامت قلب گرفته که از پس آن تصویر رهبر دیده می شود. عکس سایت رهبر ایران.
۴

در حاشیه دیدار اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با رهبر جمهوری اسلامی ایران، یک طرفدار او، دستش را به علامت قلب گرفته که از پس آن تصویر رهبر دیده می شود.
عکس سایت رهبر ایران.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG