لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۰۴

«آنا فاریس» بخش مربوط به رابطه با «کریس پرت» را از کتاب خاطراتش حذف کرد


این زوج هالیوودی به تازگی از هم جدا شده اند.
این زوج هالیوودی به تازگی از هم جدا شده اند.

«آنا فاریس»، بازیگر مشهور آمریکایی و همسر سابق «کریس پرت» کتاب خاطراتش را روانه بازار کرد. او که دو ماه پیش از انتشار کتاب، نسخه ای از آن را در اختیار رسانه ها گذاشته بود ، در نسخه نهایی فصلی را که در آن از همسر سابقش نوشته، حذف کرده است.

کتاب، دو ماه پیش از جدایی این زوج به پایان رسید. قسمتهایی از کتاب که حذف شده در مورد رمز خوشبختی این زن و شوهر جوان است که علی رغم دوری از یکدیگر در زمان فیلمبرداری پروژه هایشان دلسرد نشده اند و عاشق هم هستند.

«فاریس» در بخشهایی از کتاب نیز از برنامه های آینده شان صحبت می کند مثلا اینکه قصد دارند به واشنگتن نقل مکان کنند و زندگی بی سر و صدایی را در آنجا ادامه دهند.

«آنا فاریس» چهل ساله و «کریس پرت» سی و هشت ساله، یک پسر پنج ساله به نام جک دارند. این دو، پس از هشت سال ازدواج در ماه اوت از طریق فیس بوک اعلام کردند که می خواهند جدا شوند.

آنها در این بیانیه مشترک نوشته بودند: « مدت بسیار طولانی تلاش کردیم اما نشد. پسرمان را خیلی دوست داریم و به خاطر او می خواهیم این مسأله را خصوصی نگه داریم.»

«فاریس» که کتاب خاطراتش را پیش از جدایی از «کریس پرت» به پایان رساند، مجبور شد برخی از قسمتهای آن را عوض کند از جمله اینکه زمان فعلها را از حال به گذشته تغییر دهد.

اما قسمتهایی که در مورد شخصیت «پرت»، زندگی عاشقانه با او و برنامه شان برای داشتن فرزند دوم نوشته را کاملا حذف کرده است.

پیشگفتار کتاب که «کریس پرت» آن را نوشته همچنان باقی مانده است.

او در پیشگفتار می گوید «ما دو هنرپیشه مشهور هستیم و شهرت دردسرساز است. اما پوستمان کلفت است و بر خلاف آنچه که به نظر می رسد، اوضاع خوبی داریم.»

کسانی که این دو را از نزدیک می شناسند می گویند رقابت برای شهرت و محبوبیت میان آنها فاصله انداخت.

«آنا فاریس» در پایان کتاب از برنامه های آینده اش و آمادگی اش برای زندگی جدید می گوید.

او می نویسد: «چیزی به نام پایان وجود ندارد. امیدوارم بتوانیم مناسبت ها و تعطیلات را با عشق و مهربانی در کنار هم جشن بگیریم. رابطه، خط پایان ندارد و اگر دنبالش بگردی، مأیوس می شوی. من درهای گذشته را بسته ام و آماده ام برای حرکت به جلو.»

«آنا فاریس» در حال حاضر با «مایکل برت»، فیلمبردار هالیوود در رابطه عاشقانه است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG