لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۲۲

اندی در گفتگو با صدای آمریکا: ستاره هالیوود به تمامی ایرانیان، ارامنه، و مهاجران تعلق دارد


اندی، خواننده مشهور ایرانی، پس از رونمایی از ستاره خود در بلوار مشاهیر هالیوود، تصاویر این مراسم را به صورت یک کلیپ کوتاه در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

این کلیپ تصویری با استفاده از صحنه‌های مختلف این برنامه تدوین شده است و تصویری کلی از مراسم و حواشی مرتبط با آن ارائه می‌دهد. این مراسم جمعه هفدهم ژانویه در بلوار مشاهیر هالیوود برگزار شد. اندی نخستین هنرمند ایرانی است که این ستاره را دریافت کرد.

اندی در گفتگو با صدای آمریکا می‌گوید: «درست است که این ستاره را من دریافت کردم، ولی در اصل به تمامی ایرانیان، ارامنه، و مهاجران ساکن آمریکا تعلق دارد. من نماینده آنها هستم و این افتخار بزرگی برای همه ما محسوب می‌شود که در بلوار هالیوود، یعنی یکی از مشهورترین خیابان‌های جهان صاحب ستاره شدیم. از این موضوع خیلی خوشحال و هیجان زده هستم، و احساس غرور می‌کنم.»

این مراسم در زمانی برگزار شد که سرنگونی هواپیمای اوکراینی در ایران و مرگ مسافران بازتاب گسترده ای در رسانه‌های خبری و شبکه های اجتماعی داشت و ایرانی‌ها بسیار افسرده و غمگین بودند و شرایط روحی نامناسبی داشتند.

اندی به همین دلیل در مراسمی ساده از ستاره خود رونمایی کرد و در برنامه نیز با قربانیان، خانواده‌های داغدار، و حتی سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان همدردی کرد.

او در این باره می‌گوید: «با توجه به رویدادهای غم انگیز ایران، برگزاری این مراسم کار سختی بود. امکان لغو یا تعویق برنامه هم وجود نداشت. به همین دلیل تصمیم گرفتم از این فرصت برای نشان دادن چهره حقیقی مردم صلح طلب، مهربان و دوست‌داشتنی ایران استفاده کنم و در زمان کوتاهی که در اختیارم بود، چندین بار از آنها یاد کردم. متأسفانه هر روز شاهد خبر‌های بد و ناگواری در جهان هستیم و در زمانه بدی زندگی می‌کنیم. ولی واکنش‌های مثبت ایرانی‌ها نشان داد که از دریافت این ستاره توسط یک هنرمند ایرانی خوشحال هستند و برای لحظاتی هر چند کوتاه سختی‌ها و مشکلاتشان را فراموش کردند. این بزرگترین افتخاری است که نصیب من شده است، از خوشحالی آنها خوشحالم.»

اندی امیدوار است در آینده از ستاره‌های شمار بیشتری از ایرانیان فعال در رشته‌های گوناگون هنری در بلوار مشاهیر هالیوود رونمایی شود و آنها در عرصه‌های جهانی بدرخشند.

او ضمن قدردانی از طرفدارانش که در تمامی این سال‌ها حامی و پشتیبانش بودند، به آنها اطمینان داد، این ستاره پایان کار نیست و او با انگیزه و اشتیاق زیاد و انرژی بیشتر این مسیر را ادامه خواهد داد.

اندی در حال حاضر سرگرم ضبط آهنگ‌های جدید است و اخیرأ ترانه رسمی فیلم سینمایی «مبارزه خوب» را به زبان انگلیسی خوانده که تابستان آینده اکران می‌شود.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG