لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۱۹

فاش شدن رابطه عاشقانه «امبر هرد» همسر سابق جانی دپ با میلیاردر مشهور


«امبر هرد» سال گذشته از «جانی دپ» تقاضای طلاق کرد.
«امبر هرد» سال گذشته از «جانی دپ» تقاضای طلاق کرد.

امبر هرد، بازیگر آمریکایی و همسر سابق جانی دپ با ایلان ماسک میلیاردر پرآوازه عکسهایی را در اینستاگرام خود منتشر کردند که نشان از رابطه نزدیک و صمیمانه آنها دارد.

این عکس در رستورانی به نام «مو مو» در استرالیا گرفته شده؛ جایی که امبر هرد برای فیلمبرداری فیلم جدیدی که در آن بازی کرده در آنجا به سر می برد.

ایلان ماسک، میلیاردر چهل و پنج ساله متولد آفریقای جنوبی است. او سه بار ازدواج کرده که دو بار آن با تلولاه ریلی، بازیگر انگلیسی بوده است. او از همسر اولش جاستین ویلسون، نویسنده کانادایی صاحب شش پسر شد اما پسر اولش را ده هفته پس از تولد از دست داد.

ایلان مساک، مدیرعامل شرکت خودروسازی «تسلا» و بنیانگذار «اسپیس‌ اکس» است؛ شرکتی که توانست با موفقیت موشک فالکن ۹ را از کالیفرنیا به فضا بفرستد و حالا در پی فرستادن مسافر به فضا است.

امبر هرد، بازیگر آمریکایی در سال ۲۰۰۸ با بازی در فیلم «پاین اپل اکسپرس» نامش را مطرح کرد. در سال ۲۰۱۰ گفت با هر کس که عاشقش شود می تواند رابطه جنسی داشته باشد و زن و مرد بودن طرف مقابل برایش مهم نیست.

او از سال ۱۰۰۸ تا ۲۰۱۲ با تاسیا ون ری، عکاس در رابطه عاشقانه بود تا اینکه در سال ۲۰۱۱ در جریان فیلمبرداری «خاطرات عجیب و غریب» از بروس رابینسون با جانی دپ آشنا شد. این دو، یک سال پس از آشنایی هم خانه شدند و در فوریه سال ۲۰۱۵ نیز پیمان ازدواج بستند.

در ماه مه سال ۲۰۱۶، امبر از جانی دپ تقاضای طلاق کرد و ادعا کرد که خشونت های فیزیکی و کلامی همسرش باعث این تصمیم شده است.

پس از ماه ها کشمکش قانونی، سرانجام امبر هفت میلیون دلار از شوهرش دریافت کرد و از او جدا شد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG