لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۴۸

گل علیرضا جهانبخش به عنوان «گل ماه» در لیگ برتر انگلیس برگزیده شد؛ واکنش جهانبخش


علی‌رضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم فوتبال برایتون پس از دریافت جایزه ویژه لیگ برتر انگلیس، با انتشار مطلبی در شبکه‌های اجتماعی از حمایت و پشتیبانی طرفدارانش قدردانی کرد.

گل این بازیکن به چلسی، به عنوان بهترین گل لیگ برتر انگلیس در ماه ژانویه انتخاب شد و به همین مناسبت این جایزه را دریافت کرد.

علی‌رضا جهانبخش، اول ژانویه با ضربه برگردان زیبای خود دروازه چلسی را گشود، بازی را مساوی کرد و تیمش را از شکست نجات داد.

به عقیده بسیاری از کارشناسان و تماشاگران، این یکی از زیباترین گلهای سالهای اخیر در لیگ برتر انگلیس بود و بازتاب زیادی در شبکه های تلویزیونی و نشریات ورزشی داشت.

بهترین گل هر ماه لیگ برتر با آرای نویسندگان ورزشی و تماشاگران انتخاب می‌شود.

برایتون نیز ضمن تبریک به علی‌رضا جهانبخش، چاپ رایگان پوستر این بازیکن ایرانی روی تی‌شرت را به طرفدارانش هدیه داد که البته از طریق فروشگاه‌ها و سایت این باشگاه و فقط به مدت بیست و چهار ساعت در دسترس خواهد بود.

علی‌رضا جهانبخش از تیم هلندی آلکمار به «برایتون اند هوو آلبیون» پیوست و در این تیم فراز و نشیب‌های زیادی داشت و در اوایل چندان موفق نبود.

او که مدت‌ها به دلیل آسیب دیدگی و تغییر سرمربی، بازیکن ذخیره بود، در هفته‌های اخیر دقایق بیشتری بازی کرده است و به تدریج به یکی از مهره‌های تأثیرگذار برایتون تبدیل می‌شود.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG