لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۴۸

تبدیل حکم اخراج علی کریمی به محرومیت و جریمه نقدی


در شرایطی که علی کریمی به دلیل «روزه خواری و توهین»، به دستور سردار مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تیم استیل آذین اخراج شده بود، مقامات منشور اخلاقی فدراسیون این حکم را به جریمه و محرومیت وی از دو بازی بدل کردند.

علی کریمی در آخرین جلسه تمرین تیم استیل آذین که پیش از بازی این تیم با استقلال برگزار شده بود، به اتهام «روزه خواری و توهین» از این تیم اخراج شده بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، «انتقادهای علی کریمی از مدیریت و شرایط حاکم بر باشگاه استیل آذین، توهین به مدیران سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال و نیز روزه خواری» به اخراج وی از این تیم منتهی شد.

خبرگزاری مهر گزارش داده است براساس تصمیم روز سه شنبه ( ٢ شهریور ) کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حکم مدیر عامل باشگاه مبنی بر اخراج علی کریمی از این باشگاه لغو و وی از دو بازی محروم و به پرداخت جریمه چهل میلیون تومانی ملزم شده است.

علی کریمی که در باشگاه بایرن مونیخ آلمان بازی می کرد و سال گذشته در مقام بازیکن سال آسیا برگزیده شده بود، براساس حکم سردار آجورلو، مدیرعامل باشگاه استیل آذین اخراج شده بود.

اخراج این بازیکن سرشناس ایرانی جنجال های خبری بسیاری پدید آورد و اخبار رسانه های ایران از اختلاف نظر مقامات بلندپایه استیل آذین با تصمیم مدیرعامل این باشگاه خبر دادند.

XS
SM
MD
LG