لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۵۹

«آلیسیا ویکاندر» بعد ۱۵ سال جانشین آنجلینا جولی در فیلم «توم ریدر» می‌شود


خانم ویکاندر سال گذشته جایزه بهترین بازیگر مکمل را برای فیلم «دختر دانمارکی» دریافت کرده بود.
خانم ویکاندر سال گذشته جایزه بهترین بازیگر مکمل را برای فیلم «دختر دانمارکی» دریافت کرده بود.

پوستر فیلم جدید «توم ریدر» توسط سازندگان آن یعنی شرکت وارنر برادرز و «ام جی ام» منتشر شد که در آن «آلیسیا ویکاندر» نقشی را بازی می کند که ۱۵ سال پیش آنجلینا جولی بازی کرده بود.

توم ریدر بر اساس یک بازی ویدئویی است و در سری قبلی این فیلمها که بیش از ۱۵ سال پیش به روی پرده سینماها رفت، آنجلینا جولی نقش اول را بازی کرده بود.

این بازی ویدئویی شامل کتاب‌های کمیک، رمان، تم‌های مختلف و فیلم‌های سینمایی است که همگی این‌ها متمرکز با شخصیت اصلی آن یعنی «لارا کرافت» که یک باستان‌شناس است، در کل داستان و ماجراجویی‌های آن است.

توم ریدر یک دختر ۲۱ ساله در لندن است که بعد از گم شدن پدرش، که یک باستان شناس بود، به جستجوی او می رود.

اولین نسخه از این بازی با عنوان «تامب ریدر» در سال ۱۹۹۶ منتشر شد و بازیگر آن زن بود، که آن را به یک مجموعه سودآور تبدیل کرده است و لارا تبدیل به یک نماد عمده صنعت مجازی بازی‌های رایانه‌ای شد. در سال ۲۰۰۶، لارا کرافت عنوان رکورد دار بازی‌ها و کتاب گینس شد.

«آلیسیا ویکاندر» می گوید شخصیت اصلی داستان، «لارا کرافت» دلیر، قوی، کنجکاو و باهوش است. اما در فیلم جدید تمامی این خصوصیتها از او گرفته شده و ما به اول داستان زندگی او می رویم. زمانی که او هنوز تجربه های پرماجرایش را شروع نکرده بود.

روز دوشنبه انونس کوتاهی از نسخه جدید این فیلم منتشر شد. فیلم «توم ریدر» ماه مارس ۲۰۱۸ به روی پرده سینماها خواهد رفت.

خانم ویکاندر سال گذشته جایزه بهترین بازیگر مکمل را برای فیلم «دختر دانمارکی» در هشتاد و هشتمین مراسم اسکار دریافت کرده بود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG