لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۱:۰۴

محمود احمدی نژاد، غرب را برای مشکلات اقتصادی ايران مقصر اعلام کرد


ميرحسين موسوى، سیاست های اقتصادی رييس جمهوری ايران را «سياستهای غلط» خواند و او را در آشفتگی های اقتصادی کشور مقصر شناخت

محمود احمدی نژاد رييس جمهوری ایران در سخنرانی خود برای کارگران ايران در روز پنجشنبه در گرامیداشت روز کارگر که روز جشنِ بخش اعظم جهان است توصيف های درخشانی از کارکِرد اقتصاد ایران و توانهای بالقوه آن، ارايه کرد.

رييس جمهوری ايران سپس غرب را مورد حمله قرار داد و گفت «قدرت های استکباری سرمايه داری در جهان» که دشمن ايرانند در صدد دستيابی به سلطه اقتصادی و فرهنگی بر ایران هستند. آقای احمدی نژاد گفت که ایران از خود دفاع خواهد کرد. آقای احمدی نژاد، غرب را برای مشکلات اقتصادی کشور مقصر اعلام کرد.

ميرحسين موسوى يکی از رهبران اپوزيسيون ايران که می گوید آقای احمدی نژاد را در انتخابات بحث برانگیز ریاست جمهوری در سال گذشته شکست داده است، سیاست های اقتصادی رييس جمهوری ايران را «سياستهای غلط» خواند و او را در آشفتگی های اقتصادی کشور، مقصر شناخت.

آقای موسوی گفت، آقای احمدی نژاد با قرار دادن ايران در معرض نفوذ خارجی، که به دشواری های اقتصادی انجاميده است، استقلال کشور را در خطر قرار داده است.

XS
SM
MD
LG