لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۷:۲۳

ائتلاف جهانی مردمان عادی برای عشق و صلح


ائتلاف جهانی مردمان عادی برای عشق و صلح
ائتلاف جهانی مردمان عادی برای عشق و صلح

کمپین عشق و صلح افغانستان از ابتکارگرافیست اسرائیلی برای عشق و صلح میان ایران و اسرائیل الهام گرفته است

کمپین عشق و صلح افغانستان نام صفحه فیس بوکی تازه ای ست که به ابتکار گروهی از فعالان صلح افغان ایجاد شده و اعلام می کند نه مردم افغانستان و نه مردم جهان جنگ نمی خواهند. در معرفی این کمپین بر صفحه فیس بوک آن چنین می خوانیم:
گروه «داوطلبان صلح برای افغانستان» گروهی ست چند قومیتی و برخاسته از مردم عادی افغانستان که خواستار زندگانی بی خشونت، اتحاد ، برابری و اتکاء به نفس برای همه مردم است. این گروه در بیانیه اعلام موجودیتش می گوید:«ما در جست و جوی راه حل های صلح آمیز و عاری از خشونت برای افغانستان هستیم و با هیچ گروه سیاسی و مذهبی سروکار نداریم.»
گروه داوطلبان صلح برای افغانستان کمپین عشق و صلح افغانستان را با الهام گرفتن از «کمپین عشق و صلح میان ایران و اسرائیل»، که به ابتکار رانی ادری، گرافیست اسرائیلی و همسرش میخال تامیر در فیس بوک آغاز شده، راه اندازی کرده است.
این کمپین می گوید: ما، «مردم عادی و معمولی» افغانستان همراه با دیگر مردمان عادی جهان می توانیم به جنگ های اقتصادی و ژئوپلیتیک که علیه ۹۹ درصد از مردم جهان به راه می افتد «نه» بگوییم.
ما می خواهیم به مردم جهان بگوییم:
شمارا دوست داریم.
به جنگ «نه» می گوییم
به راه حل های نظامی «نه» می گوییم.
ما از «مردم عادی در همه جای جهان»، بویژه از شهروندان عادی کشورهای عضو ائتلاف آمریکا/ ناتو دعوت می کنیم که عکسها و پیامهای شان را تحت عنوان: «ما شمارا دوست داریم» در این صفحه فیس بوک قرار دهند.
وقت آن رسیده که مردم جهان همچون «بشریتی واحد و معترض» در برابر همه انواع جنگ بایستند. ما می خواهیم برای جهانی دیگر، و به گونه ای دیگر، زندگی کنیم و عشق بورزیم.
با عشق و «سلام» از افغانستان،
داوطلبان صلح افغانستان
http://ourjourneytosmile.com/
http://globaldaysoflistening.org
globaldaysoflistening@gmail.com


XS
SM
MD
LG