لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۰۵

آیا بن افلک و جنیفر گارنر به یکدیگر بازگشتند


این زوج هنرمند سه فرزند دارند.
این زوج هنرمند سه فرزند دارند.

به نظر می رسد بن افلک و جنیفر گارنر، دو چهره معروف سینمای هالیوود که به دنبال دوره ای پر تنش در رابطه زناشویی‌شان از هم کناره گرفته و جدا از یکدیگر زندگی می کردند، تصمیم به بهبود روابط گرفته و می خواهند فرصتی دوباره به ازدواج شان دهند.

این دو زوج سینمای هالیوود که هر دو ۴۴ سال دارند، در ماه ژوئن سال ۲۰۱۲ به طور مشترک اعلام کردند که جدا از یکدیگر زندگی خواهند کرد.

آنها مدتی نیز برای رفع مشکلات زناشویی به مشاور خانواده می رفتند. در همین زمان همچنین شایعه شده بود که جنیفر گارنر تقاضای طلاق کرده است. بعدا معلوم شد جنیفر این ایده را در ذهن پرورانده بود ولی هم اکنون به نظر می رسد از آن عقب‌نشینی کرده و تلاش برای بهبود رابطه گذشته را ترجیح می دهد.

نشریه مردم، روز چهارشنبه ۱۹ اسفند از تصمیم این زوج برای بهبود روابطشان خبر داد. یک منبع نزدیک به جنیفر گارنر به این نشریه گفته است «او واقعا می خواهد مشکلاتش با بن (افلک) را حل کند. آنها می خواهند فرصتی دوباره به ازدواج شان دهند.»

منبعی دیگر نیز به این نشریه گفته است که این تصمیمی مشترک بوده و با اینکه این دو زوج هنوز به یکدیگر باز نگشته اند، اما احتمال دوستی دوباره و بازگشت به زندگی مشترک همچنان باقی است.

جنیفر گارنر و بن افلک از ازدواج کنونی خود سه فرزند دارند و به تازگی نیز با یکدیگر جشن تولدی برای ساموئیل، پسر پنج ساله شان گرفتند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG