لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۰۲

ابوالفضل قدیانی:‌ علی خامنه‌ای و عوامل سرکوبگرش، همچنان تشنه‌ خون هستند


ابوالفضل قدیانی:‌ علی خامنه‌ای و عوامل سرکوبگرش، همچنان تشنه‌ خون هستند
ابوالفضل قدیانی:‌ علی خامنه‌ای و عوامل سرکوبگرش، همچنان تشنه‌ خون هستند

ابوالفضل قدیانی کنشگر سیاسی در یادداشتی که در کانال تلگرام کلمه منتشر شده نوشت: «علی خامنه‌ای خودکامه قدرت‌پرست و خونریز ایران و عوامل سرکوبگرش همچنان تشنه‌ خون هستند.»

این فعال سیاسی مخالف رهبر جمهوری اسلامی در ادامه با اشاره به اعدام سه جوان معترض در زندان اصفهان افزود: «همگان می‌دانند که این عزیزان، تحت شکنجه‌های وحشیانه وادار به اعتراف شده‌اند،قدر مسلم آن است که هرگز دادرسی عادلانه نه درباره این سه جوان و نه درباره دیگر محکومان انجام نشده است.»

قدیانی تصریح کرد:«هنگامی که وحشت از دست دادن قدرت، حس انتقام‌جویی و تزویر و رذالت یک‌جا جمع شود این چنین اعمال و مقاصد شومی شکل می‌گیرد، در مقابل باید تمامی آزادی‌خواهان و آزادگان و مخالفان این نظامِ ضدملّی صدای خود را به اعتراض بلند کنند و هر اقدامی که در توان‌شان است انجام دهند تا ماشین کشتار نظام ولایی متوقف شود.»

آقای قدیانی تصریح کرد: «در هر صورت مقصر و مسئول اصلی این جنایات علی خامنه‌ای است که باید پاسخگو باشد.»

صالح میرهاشمی، مجید کاظمی‌شیخ‌شبانی، و سعید یعقوبی‌کردسفلی، متهمان پرونده «خانه ‌اصفهان» بامداد جمعه ۲۹ اردیبهشت اعدام شدند.

این سه نفر به قتل دو بسیجی و یک مامور انتظامی متهم شده بودند. این در شرایطی بود که آنها و خانواده‌هایشان بارها این اتهام را رد کرده بودند. این سه متهم همچنین گفته بودند که پس از شکنجه‌های فراوان وادار به انجام اعترافات تلویزیونی شده‌اند.

XS
SM
MD
LG