لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۱۹

ادعای یک رسانه در ایران؛ یک مداح «سرشناس» استاد دانشگاه تهران شد 


سعید حدادیان، مداح حامی حکومت
سعید حدادیان، مداح حامی حکومت

در ادامه «یکدست‌سازی» عرصه آموزش عالی، اخراج اساتید قدیمی و منتقد از دانشگاه‌ها و جذب افراد حامی جمهوری اسلامی به عنوان مدرس دانشگاه؛ سعید حدادیان یکی از مداحان معروف نیز «استاد» دانشگاه تهران شد.

وب‌سایت «انصاف نیوز»، روز دوشنبه با انتشار برگه انتخاب واحدهای درسی یکی از دانشکده‌های دانشگاه تهران ادعا کرد که «دانشگاه تهران در ترم جدید به علی اصغر حدادیان نایینی معروف به سعید حدادیان، واحد تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد برای تدریس داده است.»

به ادعای این وب‌سایت خبری، حدادیان قرار است درس «تحلیل متون نظم پایداری» را تدریس کند.

مدرک منتشر شده توسط انصاف‌نیوز
مدرک منتشر شده توسط انصاف‌نیوز

در هفته‌های اخیر همزمان با اخراج اساتید، گزارش‌هایی از جذب چهره‌های وابسته به حکومت از جمله سجاد صفار هرندی فرزند محمد حسین صفار هرندی، سردبیر سابق کیهان و وزیر ارشاد دولت محمود احمدی‌نژاد،‌ امیرحسین ثابتی، مجری شبکه «افق» صداوسیما و عباس موزون یکی دیگر از مجریان صداوسیما به عنوان استاد دانشگاه منتشر شد.

کاظم علمداری کاظم علمداری، نویسنده و جامعه‌شناس در گفتگو با صدای آمریکا درباره موج اخیر اخراج اساتید دانشگاه‌ها گفت: جمهوری اسلامی از آگاهی مردم می‌ترسد.

روز گذشته، علی شریفی زارچی، استاد اخراجی دانشگاه شریف تهران، با انتشار متنی در حساب «اکس» (توییتر سابق) خبر داد که به عنوان رییس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب شده است.

XS
SM
MD
LG