لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۰۸

شکست تيم تنيس جام ديويس اسپانيا در دور نخست - 2005-03-07


تيم اسپانيا، مدافع عنوان قهرمانی جام ديويس، در سريال پنجگانه خود در برابر اسلواکی در دور نخست رقابت های جام ديويس با نتيجه ۱ به ۴ مغلوب شد و به اين ترتيب، از دور رقابت خارج شد.

روز شنبه در شهر براتيسلاوای اسلواکی و در مقابل مشتاقان تنيس تيم کارول بک و ميکائل مرتيناک از کشور ميزبان تيم اسپانيايی آلبرت کوستا و رافائل نادال را در سه ست و با نتيجه۶ـ۷ و ۴ـ۶ و ۶ـ۷ مغلوب کرد و اسلواکی سه بر صفر پيشتاز شد. و روز يکشنبه اسلواکی با برد در بخش انفرادی چهار به صفر جلو افتاد و بعد هم برد فرناندو ورداسکو از اسپانيا در برابر کاميل کاپکوويچ تنها پيروزی اسپانيايی ها در سريال پنجگانه بود.

تيم تنيس جام ديويس آمريکا نيز که برآن است تا به سی و دومين عنوان قهرمانی اش در جام ديويس دست يابد،- عنوانی که از سال ۱۹۹۵ تا کنون کسب نکرده است ـ اواخر وقت شنبه با نتيجه کلی دو بر يک از کرواسی عقب افتاد. در شهر لس آنجلس آمريکا تيم ماريو آنچيچ و ايوان ليوبيچيچ از کرواسی تيم برادران دوقلوی آمريکايی باب و مايک برايان را در چهار ست شکست داد... که نتيجه ۳ـ۶، ۷ـ۶، ۶ـ۴، ۶ـ۴ بود.

در همينحال، استراليا با نتيجه سه بر صفر در برابر اتريش پيشتاز شد. استراليايی ها در دور بعدی که دور يک چهارم نهايی است در مقابل آرژانتين راکت بدست خواهند گرفت.

XS
SM
MD
LG