لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۲۴

مسابقات تنيس جام ديويس - 2005-03-04


در مسابقات تنيس جام ديويس، دو تنيس باز استراليايی ليتون هيويت تنيس باز شماره دو جهان و واين آرتورز، در برابر تيم اتريش در بازيهای انفرادی در ست های پی در پی پيروز شدند. اين ديدارها در سيدنی برگزار می شود و در حال حاضر تيم تنيس جام ديويس استراليا با نتيجه ۰-۲ در برابر تيم اتريش پيشتاز است.

اين اولين مسابقه ليتون هيويت پس از آنکه در فينال مسابقات تنيس آزاد استراليا در ۳۰ ژانويه گذشته در برابر مرآت سافين تنيس باز روس با شکست روبرو شد، می باشد. هيويت در سه ست پی در پی با نتيجه ۲-۶، ۳-۶، ۴-۶، الکساندر پيا تنيس باز اتريشی را شکست داد. در حاليکه آرتورز که برای اولين بار يکشنبه گذشته در اسکاتزديل آريزونا، به يک عنوان قهرمانی تنيس انفرادی دست يافت، يورگن ملتسر تنيس باز شماره يک اتريش را در سه ست پياپی با نتيجه ۶-۷، ۲-۶، ۴-۶، در زمين چمن در استاديوم المپيک ۲۰۰۰ ، با شکست روبرو کرد.

روز شنبه، آرتورز و وودبريچ در برابر جوليان نول و پيا در ديدار دوبل سريال پنجگانه بازی خواهند داشت. اين دو با يک پيروزی می توانند خيال تيم استراليا را در اين سريال راحت کنند. ديدارهای انفرادی معکوس نيز در روز يکشنبه برگزار خواهد شد.

برنده تيم های استراليا و اتريش در ماه ژوئيه آينده در برابر برنده دو تيم جمهوری چک و آرژانتين در يکچهارم نهايی جام ديدار خواهند داشت.

تيم تنيس آمريکا نيز امروز (جمعه) در شهر کارسون در نزديکی لس آنجلس ميزبان تيم کرواسی در مسابقات تنيس جام ديويس می باشد.

XS
SM
MD
LG