لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ایران ۰۱:۴۰

بسکتبال حرفه ای مردان آمريکاNBA؛<br>بازگشت شکيل اونيل و پيروزی ميامی هيت - 2005-03-04


در مسابقات ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA ، تيم ميامی هيت با پيروزی در برابر نيوجرسی نتس با نتيجه ۹۰-۱۰۶ ، به سه پيروزی پی در پی تيم نتس خاتمه داد.

اين اولين مسابقه شکيل اونيل برای تيم ميامی پس از آنکه بدليل آسيب ديدگی زانو، از شرکت در سه مسابقه محروم بود، می باشد. شکيل ۲۰ امتياز و ۱۳ ريباند بدست آورد، در حاليکه بازيکن ديگر ميامی، دواين ويد، با کسب ۲۷ امتياز رهبری تيم را در دست داشت. وينس کارتر بازيکن نتس نيز ۲۷ امتياز برای تيمش کسب کرد.

در دنور، تيم ناگتس شاهد پنجمين پيروزی پی در پی خود بود، و اين در حالی است که ناگتس در هفت بازی در خانه خود بدون شکست بوده است. دنور ناگتس با نتيجه ۸۷-۹۶ تيم اينديانا پيسرز را از سر راه خود برداشت.

در اين مسابقه، برای تيم ناگتس، کارملو آنتونی ۲۸ امتياز کسب کرد و مارکوس کامبی با ۱۷ امتياز، ۲۲ ريباند، ۷ کمک به کسب امتياز و ۷ بلوک کردن حريف، رهبری تيمش را داشت. جرماين اونيل بازيکن اينديانا پيسرز با مجروح کردن شانه خود در کواتر دوم بازی، مجبور به ترک زمين شد.

آماره استودماير با کسب ۲۶ امتياز و ۱۰ ريباند پيروزی تيم فينيکس سانز را با نتيجه ۹۷-۱۰۰ در برابر تيم ميهمان، ديترويت پيستونز، ميسر ساخت. استيو نش که بدليل آسيب ديدگی پا، از بازی در سه گيم محروم بود، در اين مسابقه به بازی بازگشته و ۱۶ امتياز و ۱۴ کمک به کسب امتياز بنام خود ثبت کرد.

XS
SM
MD
LG