لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۳۹

بسکتبال حرفه ای مردان آمريکاNBA؛<br>شکست تيم فينيکس سانز در زمين خود - 2005-02-28


در بازيهای ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، تيم بوستون سلتيکس در زمين فينيکس سانز در ايالت آريزونا با نتيجه ۱۱۳-۱۲۰ به پيروزی نائل شد. استيو نش گارد ماهر تيم بوستون بدليل آسيب ديدگی نتوانست در اين مسابقه شرکت کند. نش نتوانسته در سه مسابقه بازی کند.

آنتونی واکر با کسب ۳۳ امتياز و ۱۳ ريباند و همتيمش پال پيرس با کسب ۲۵ امتياز رهبری تيم بوستون را به کسب پيروزی در اين مسابقه عهده دار بودند. با اينحال تيم فينيکس با ۴۳ پيروزی و ۱۴ شکست در مسابقات فصل دارای بهترين رکورد برد و باخت است. بوستون تنها تيم است که در بازيهای کنفرانس شرقی ليگ توانسته است تيم فينيکس را شکس دهد.

ميامی هيت، تيم شماره سه ليگ در برابر تيم اورلاندو مجيک با نتيجه ۱۰۳-۱۱۲ برنده شد. دواين ويد با کسب ۲۸ امتياز دومين پيروزی تيم ميامی را در برابر تيم اورلاندو طی يکماه گذشته ميسر ساخت و اين در حالی بود که شکيل اونيل سانتر درخشان تيم ميامی بدليل آسيب ديدگی زانويش در اين مسابقه حضور نداشت. شکيل بدليل اين آسيب ديدگی در چهار مسابقه بازی نکرده است.

مسابقه تيمهای نيوجرسی نتس و کليولند کاواليرز با نتيجه ۹۸-۱۰۴ به نفع تيم نتس بپايان رسيد. تيم نتس در حالی برنده شد که ۲۱ امتياز از تيم حريف عقبتر بود، ولی وينس کارتر و همتيمی او جيسون کيد بازيکنان تيم نتس، با بازی خوب و ماهرانه توانستند مانع از شکست تيمشان شوند.

در تورنتو کانادا، تيم تورنتو رپتورز به سومين پيروزی پياپی در زمين آن نائل شد و اين بار در برابر تيم لس آنجلس ليکرز و با نتيجه ۱۰۲-۱۰۸ . رُز ۲۶ امتياز برای تيم ميزبان کسب کرد که از جمله ۸ امتياز پياپی در کواتر چهارم بازی بود.

نتايج بقيه مسابقات ليگ از اينقرار است:

ميلواکی باکس ۹۹ - سياتل سوپرسونيکس ۷۳
يوتا جاز ۹۹ - هوستون راکتس ۹۲
ساکرامنتو کينگز ۱۱۰ - واشنگتن ويزاردز ۱۰۸
دنور ناگتس ۹۴ - نيواورلانز هورنتس ۹۳
مينه سوتا تيمبروولفز ۹۱ - پورتلند تريل بليزرز ۸۳

XS
SM
MD
LG