لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۱۶

هاليوود با تلويزيون درهفتاد و هفتمين سال اسکاردور دنيا ميرود  - 2005-02-27


هاليوود، مقرّ صنعت فيلم و سينمای آمريکا برای برگزاری هفتاد و هفتمين سال جوايز اسکار که امشب از شبکه های تلويزيونی در سراسر جهان پخش خواهد شد آماده شده است.

مجسمه های مشهور طلائی اسکار به بهترين هنرپيشگان،فيلمنامه نويسان، کارگردانان و تکنسين ها در بيست و چهار رشته از بهترين طراحی گرفته تا فيلم خارجی سال داده خواهد شد .

فيلم های "هوانورد"،" در جستجوی نا کجاآباد"، "دختر ميليون دلاری"، "ری" و" از پهلو" نامزدهای دريافت جايزه بهترين فيلم اند.

دان چيدل برای بازی در فيلم "هتل روآندا"، جانی ديپ برای بازی در فيلم " درجستجوی ناکجاآباد"، لئوناردو دي کاپريو برای بازی در فيلم "هوانورد"، کلينت استوود برای بازی در فيلم"دختر ميليون دلاری" و جيمی فاکس برای بازی در فيلم"ری" که زندگی ری چارلز ستاره فقيد موسيقی را مجسم ميکند، نامزدهای جايزه اسکار برای بهترين هنر پيشه مرد هستند.

آنت بنينگ برای بازی در فيلم " جوليا بودن "، کاتالينا ساندينو مورنوبرای بازی درفيلم" ماريای باوقار"، ايملدا استانتون برای بازی در فيلم"ورا درک"، هيلری سوانک برای بازی در فيلم" دختر ميليون دلاری" و کيت وينسلت برای بازی در فيلم" آفتاب ابدی ذهن بی نقص" نامزدهای جايزه اسکار برای بهترين هنرپيشه زن هستند. کريس راک کمدين آمريکائی که به طنزگوئی های توام با طعنه شهرت دارد مجری مراسم امشب است . برگزار کنندگان مراسم بدان جهت از راک دعوت بعمل آورده اند که ميخواهند جوانان بيشتری را به شمار تماشاگران جلب کنند. ///////

XS
SM
MD
LG