لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۲۵

بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA؛<br>انتقال کريس وبر به تيم فيلادلفيا سونتی سيکسرز - 2005-02-24


در ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA ، کريس وبر بازيکن برجسته ليگ که پنج بار در تيم ستارگان منتخب ليگ بازی کرد به تيم فيلادلفيا سونتی سيکسرز می پيوندد.

تيم فيلادلفيا طی معامله ای که با تيم ساکرامنتو کينگز انجام داد، افزون بر کريس وبر يکی از برجسته ترين فورواردهای NBA، مت بارنز و مايکل برادلی را در ازای انتقال کارليس ويليامز، کنی توماس و برايان اسکينر به تيم ساکرامنتو، دريافت خواهد کرد.

کريس وبر در سال ۱۹۹۳ طی گزينش بازيکنان NBA از ميان بهترين های دانشگاهی بازيکن شماره يک مورد گزينش بود، و در سال ۱۹۹۴ بعنوان بهترين بازيکن تازه وارد ليگ برگزيده شد. کريس وبر بهترين دوران بازيهای حرفه ای خود را با تيم ساکرامنتو گذراند. او در عين حال برای تيمهای گلدن استيت واريرز و واشنگتن ويزاردز نيز بازی کرد.

کريس وبر که در هر مسابقه بطور متوسط ۲۲ امتياز کسب می کند و ۱۰ ريباند دارد، در تيم فيلادلفيا در کنار آلن آيورسون يکی ديگر از ستارگان ليگ بازی خواهد کرد که پرامتيازترين بازيکن ليگ است و دو بار بعنوان پرارزشترين بازيکن MVP مسابقه ستارگان منتخب ليگ برگزيده شده است.

تيمهای فيلادلفيا و ساکرامنتو روز شنبه در زمين فيلادلفيا بازی می کنند و تيم فيلادلفيا ۲۸ ماه مارس آينده بديدار تيم ساکرامنتو خواهد رفت.

رکورد برد و باختهای تيم فيلادلفيا ۲۶ پيروزی در مقابل ۲۷ شکست می باشد، در حاليکه تيم ساکرامنتو در فصل جاری ۳۴ برد و ۲۰ شکست دارد.

معامله دو تيم صف بندی آنها را بشکل قابل ملاحظه ای تغيير داده است و اين در حاليست که تيم فيلادلفيا ۲۹ مسابقه ديگر در فصل معمول مسابقات در پيش دارد.

XS
SM
MD
LG