لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۱۲

بازگشت لنس آرمسترانگ به تور د فرانس Tour De France - 2005-02-16


لنس آرمسترانگ ستاره دوچرخه سواری از آمريکا، با اعلام شرکت در مسابقات تور د فرانس Tour De France، به تمام ترديدها و شايعات پايان داد. سال گذشته آرمسترانگ با ششمين پيروزی در تور د فرانس، رکورد جديدی بجای گذاشت.

آن رکورد توانست رکورد پنج پيروزی در تور د فرانس که لنس آرمسترانگ با ژاک آنکتيل و برنارد هينولت دوچرخه سواران فرانسوی، ادی مرکس از بلژيک و ميگوئل ايدورين دوچرخه سوار اسپانيايی شريک بود را بهبود بخشيد.

آرمسترانگ دوچرخه سوار ۳۳ ساله، اين فصل را ماه آينده با شرکت در مسابقه مرحله ای هفت روزه پاريس – نيس آغاز خواهد کرد. وی قبل از بازگشت به آمريکا در ماه آوريل و دفاع از عنوان قهرمانی مسابقات تور د جورجيا Tour De Georgia، در رقابتهای تور د فلاندرز Tour De Flanders ، که در سوم آوريل برگزار می شود، رکاب خواهد زد.

آرمسترانگ می گويد او بسيار هيجان زده است که بر روی زين رفته و در مسابقات شرکت خواهد کرد، هر چند که در حال حاضر وضعيت کلی او دور از عالی است.

مسابقات تور د فرانس امسال که آرمسترانگ برای دست يافتن به هفتمين عنوان قهرمانی در آن شرکت خواهد کرد از دوم ژوئيه در ۲۱ مرحله و در مسافتی بطول ۳۶۰۰ کيلومتر آغاز می شود.

XS
SM
MD
LG