لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۵۳

مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۶؛<br>پيروزی تيمهای ژاپن و کره جنوبی  - 2005-02-09


در مسابقات مقدماتی رقابتهای جام جهانی ۲۰۰۶، تيم ملی فوتبال ژاپن در برابر کره شمالی با گل دقايق پايانی بازی که توسط ماساشی اوگورو بازيکن تعويضی زده شد، با نتيجه ۱-۲ به پيروزی رسيد. اين ديدار در سايتاما در ژاپن برگزار شد.

گل دوم ژاپن در وقت اضافه و زمانی که سيم سانگ چول دروازبان کره شمالی توپ را در جلوی دروازه از دست داد، توسط اوگورو بثمر رسيد.

ميتسو اوگاساوارا، هافبک تيم ژاپن در دقيقه سوم شروع بازی گل اول تيم ميزبان را زد. نام سانگ چول بازيکن کره شمالی گل تساوی را در دقيقه ۶۱ بازی بدست آورد.

دو تيم در هشتم ژوئن در بازی برگشت بديدار يکديگر می روند. کره شمالی و ژاپن در گروه B آسيا همراه با دو تيم ايران و بحرين قرار دارند.

در همين حال، در گروه A آسيا کره جنوبی با نتيجه ۰-۲ کويت را در سئول شکست داد. دان گوک لی و يانگ پيو لی گلهای تيم کره جنوبی را بثمر رساندند.

همچنين در گروه A، در مسابقه تيمهای عربستان سعودی و ازبکستان که در تاشکند برگزار شد دو تيم بازی را با نتيجه مساوی ۱-۱ بپايان رساندند. سامی ال جبار گل عربستان سعودی را در دقيقه ۷۷ بازی بثمر رساند و انور سولی اف توانست گل مساوی را در وقت اضافه بزند.

XS
SM
MD
LG