لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۰۰

ياو مينگ رکورد مايکل جردن را شکست - 2005-02-04


ياو مينگ ستاره چينی بسکتبال هوستون راکتز با بدست آوردن ۲,۵۶ ميليون رأی برای شرکت در پنجاه و چهارمين مسابقه ستارگان بسکتبال NBA در دنور، رکورد جديدی بجای گذاشت.

با توجه به امکاناتی که هواداران اين بازيکن برای رأی دادن به او از طريق سايت انترنتی چند زبانه NBA داشتند، تعداد آرای بدست آمده ياو مينگ رکورد قبلی که متعلق به مايکل جردن (در زمان بازی برای شيکاگو بولز) بود را با ۱۰۷ هزار رأی بيشتر شکست.

انتخاب ياو مينگ بعنوان سنتر در کنفرانس غربی، زمينه را برای نمايش آزمايش نيرو بين او و شکيل اونيل که بعنوان سنتر در کنفرانس شرقی با ۲,۴۹ ميليون رأی که بيشترين تعداد آرا در اين کنفرانس می باشد، آماده خواهد کرد.

ياو برای بار سوم در پست سنتر شروع کننده خواهد بود و اين با وجوديست که آمار کسب امتيازات وی در اين فصل با ميانگين ۱۸,۱ و ۸,۴ ريباند در هر بازی نسبتأ کم می باشد. در دو فصل قبلی شکيل اونيل که در کنفرانس غرب برای لس آنجلس ليکرز بازی می کرد در مسابقه ستارگان با وجود ياو مينگ نتوانست شروع کننده باشد.

در کنفرانس شرقی همراه با شکيل اونيل چهار بازيکن ديگر شروع کننده خواهند بود و آنها لابران جيمز از کليولند کاواليرز، وينس کارتر از نيوجرسی نتس، گرانت هيل از اورلاندو مجيک و آلن آيورسون از فيلادلفيا هستند.

در کنفرانس غربی نيز در کنار ياو مينگ، کوبی برايانت از لس آنجلس ليکرز، تريسی مک گريدی از هوستون راکتز، کوين گارنت از مينه سوتا و تيم دانکن ستاره تيم سان آنتونيو، شروع کننده خواهند بود.

XS
SM
MD
LG