لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۲۸

تيم ملی فوتبال ژاپن خود را برای ديدارهای انتخابی جام جهانی آماده می کند - 2005-01-28


تيم ملی فوتبال ژاپن فردا، شنبه، يک ديدار دوستانه با تيم ملی قزاقستان در يوکوهاما برگزار خواهد کرد. اين اولين مسابقه از دو مسابقه دستگرمی که تيم ژاپن پيش از ديدار با تيم کره شمالی در سری مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶ در نظر گرفته است، می باشد. ژاپن و کره شمالی روز نهم فوريه ديدار خواهند داشت.

دومين مسابقه دوستانه تيم ژاپن با تيم ملی فوتبال سوريه در چهارشنبه آينده در سايتاما در نزديکی توکيو برگزار خواهد شد.

در گروه بندی فينال بازيهای انتخابی جام جهانی از آسيا، ژاپن با کره جنوبی رقيب ديرينه خود در يک گروه قرار نگرفت، اما برای رسيدن به مسابقات فينال جام جهانی در آلمان راه سختی را در گروه خود پيش رو دارد. ژاپن در گروهی که اصطلاحأ به "گروه مرگ" معروف شده است و شامل تيمهای ملی فوتبال ايران، بحرين و کره شمالی می باشد، قرار دارد.

سايت اينترنتی فدراسيون جهانی فوتبال، فيفا، کره شمالی را "يکی از تيمهای پر رمز و راز آسيا" خطاب می کند. زيرا که اين تيم پس از آنکه نتوانست به فينال مسابقات جام جهانی ۱۹۹۴آمريکا راه يابد، ۱۰ سال گذشته را در خفا و دور از ديد همگان به تمرينات سخت پرداخته است.

سرمربيگری تيم ملی فوتبال ژاپن را زيکو مربی برجسته برزيلی که رهبری تيم را در شش پيروزی مسابقات مقدماتی اين رويداد در دست داشت، عهده دار می باشد.

XS
SM
MD
LG