لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۲۶

ادامه مسابقات تنيس آزاد استراليا - 2005-01-21


تعداد پيروزيهای پی در پی راجر فدرر تنيس باز سوئيسی و شماره يک مردان جهان به ۲۴ رسيد. فدرر در تورنمنت تنيس آزاد استراليا که در ملبورن برگزار می شود، بدون آنکه مسابقه را به پايان برساند، به دور چهارم اين رويداد راه يافت. فدرر که در مسابقه دور سوم در برابر يارکو نيمينن تنيس باز فنلاندی با امتياز ۳-۶، ۲-۵، پيش افتاده بود، با دل درد شديد تنيس باز فنلاندی و کناره گيری او از ادامه بازی، برنده اعلام شد.

مرآت سافين اميددار شماره چهارم مسابقات با وجود آسيب ديدن قوزک پايش به بازی در برابر ماريو آنچيچ تنيس باز کروات ادامه داد و نهايتأ نيز در چهار ست با نتيجه ۴-۶، ۶-۳، ۳-۶، ۴-۶، حريف را مغلوب ساخت.

آندره آغاسی اميددار هشتم در ستهای پياپی با نتيجه ۵-۷، ۶-۷، ۱-۶، حريف آمريکايی خود تايلور دنت را شکست داد.

دومينيک هرباتی تنيس باز اسلواک در پنج ست با نتيجه ۶-۷، ۷-۶، ۷-۶، ۱-۶، ۳-۶، گاستون گاديو اميددار دهم و مدافع قهرمانی تنيس آزاد فرانسه از آرژانتين را با يک شکست غير منتظره روبرو کرد.

در بخش مسابقات زنان در دور سوم بازيها، آميلی مورسمو اميددار شماره دوم از فرانسه با نتيجه ۲-۶، ۵-۷، آنا ايوانويچ تنيس باز صرب را شکست داد.

ماريا شاراپووا تنيس باز برجسته روسی در يک مسابقه راحت و يک طرفه با نتيجه ۰-۶، ۲-۶، لی نا تنيس باز چينی را مغلوب ساخت.

اميددار پنجم از روسيه، سوتلانا کوزنتسووا هم با نتيجه ۳-۶، ۵-۷، ماريانا دياز-اوليوا از آرژانتين را از راه خود برداشت.

سرينا ويليامز اميددار هفتم از آمريکا، سانيا ميرزا از هند را با نتيجه ۱-۶، ۴-۶، شکست داد. سانيا ميرزا، اولين زن تنيس باز هندی است که در يک گرند اسلم به دور دوم راه يافته است.

XS
SM
MD
LG