لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۲۱

بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA؛<br>شيکاگو بولز به پنجمين پيروزی پی در پی دست يافت - 2004-12-23


در مسابقات روز گذشته ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA ، آلن آيورسون با کسب ۴۰ امتياز رهبری تيم فيلادلفيا را در برابر اينديانا پيسرز در دست داشت، فيلادلفيا با نتيجه ۹۰-۱۰۲ به پيروزی رسيد. آيورسون که در دو بازی گذشته بالای ۵۰ امتياز آورده بود، نتوانست سومين بازيکن در تاريخ ليگ شود که در سه بازی پی در پی بالای ۵۰ امتياز بدست آورده اند.

در نيوجرسی، ريچارد جفرسون بازيکن نتس در يک ثانيه مانده به آخر بازی با کسب امتياز باعث پيروزی تيمش در برابر کليولند کاواليرز با نتيجه ۹۰-۹۲ شد. جفرسون ۴۲ امتياز کسب کرد که بيشترين امتياز در بازی حرفه ايش می باشد.

شيکاگو بولز به پنجمين پيروزی پی در پی دست يافتند، شيکاگو تيم ديترويت پيستونز را با نتيجه ۸۲-۸۹ شکست دادند. آخرين باری که تيم شيکاگو بولز پنج پيروزی پی در پی داشت، در فصل ۱۹۹۸-۱۹۹۷ بود.

تيم نيويورک نيکس که در کواتر اول بازی در برابر بوستون سلتيکس ۱۴ امتياز پيش بود، نهايتأ مسابقه را با نتيجه ۱۰۹-۱۱۴ واگذار کرد. مارک بلانت رهبری تيم بوستون را با ۲۲ امتياز بعهده داشت.

استيو فرانسيس با کسب 29 امتياز به پيروزی تيمش اورلاندو مجيک با نتيجه ۸۷-۹۳ در برابر سان آنتونيو کمک کرد. اين اولين پيروزی تيم اورلاندو پس از هفت شکست پی در پی بود.

نتايج مسابقات ديگر ليگ بدين قرار است:

تورنتو رپتورز ۹۸، يوتا جاز ۸۶
آتلانتا هاکس ۱۱۳، دالاس ماوريکس ۱۰۰
شارلوت باب کتز ۹۰، هوستون راکتس ۸۷
پورتلند تريل بليزرز ۱۰۴، ميلواکی باکس ۹۵
سياتل سوپرسونيکس ۹۸، دنور ناگتس 83
لس آنجلس ليکرز ۱۰۱، نيواورلانز هورنتس ۸۹
گلدن استيت واريرز ۱۰۹، ممفيس گريزليز ۹۹

XS
SM
MD
LG