لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۴۳

مسابقات وزنه ‌برداری باشگاه‌های آسيا؛<br>حسين رضازاده بهترين وزنه‌ بردار آسيا شد - 2004-12-15


چهارمين و آخرين روز از پنجمين دوره‌ مسابقات وزنه‌ برداری باشگاه‌های آسيا در بخش بزرگسالان عصر امروز با قهرمانی حسين رضازاده و تيم پيام ارتباطات به پايان رسيد.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ مسابقات وزنه ‌برداری باشگاه‌های آسيا، عصر امروز با رقابت وزنه ‌برداران در دسته‌ ‌۱۰۵+ كيلوگرم آغاز شد كه طی آن حسين رضازاده از تيم سايپا با به روی سر بردن وزنه‌های ‌۱۹۰ و ‌۲۳۰ كيلوگرم در حركات يک ضرب و دو ضرب در مجموع با ركورد ‌۴۲۰ كيلوگرم به سه نشان طلا دست يافت.

وحيد ربيعی از تيم پيام ارتباطات با به روی سر بردن وزنه‌های ‌۱۸۵ و ۵/۲۲۲ كيلوگرم در حركات يك ضرب و دو ضرب در مجموع با ركورد ۵/۴۰۷ كيلوگرم در مكان دوم ايستاد و ايگور خليل‌اف از تيم ازبكستان با ركورد مجموع ‌۳۸۰ كيلوگرم سوم شد.

در پايان اين دوره از مسابقات، تيم پيام ارتباطات با كسب ‌۱۴ مدال طلا، ‌۹ مدال نقره و يك مدال برنز و ‌۶۴۰ امتياز به عنوان قهرمانی دست يافت. تيم سايپا با ‌۵۹۳ امتياز و كسب ‌۸ مدال طلا،‌ ‌۹ مدال نقره و يك مدال برنز دوم شد و تيم بغداد از عراق با ‌۵۳۶ امتياز و ‌۲ مدال نقره و ‌۹ مدال برنز در مكان سوم جای گرفت.

در اين مسابقات، حسين رضازاده و بهمن زارع‌ مجد از تيم سايپا به ترتيب عنوان‌های بهترين وزنه‌ بردار آسيا و بهترين مربی آسيا را به خود اختصاص دادند.

XS
SM
MD
LG