لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۴۹

بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA،<br>فيلادلفيا با نتيجه ۱۰۲-۱۱۰ تيم دنور ناگتس را شکست داد - 2004-12-15


در بازيهای ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، ويلی گرين بازيکن رزرو تيم فيلادلفيا در ۱۷ دقيقه پايانی بازی توانست ۱۶ امتياز بدست آورد تا جبران ۱۸ امتياز عقب ماندگی تيمش را کرده باشد. و نهايتأ فيلادلفيا با نتيجه ۱۰۲-۱۱۰ تيم دنور ناگتس را شکست داد. آلن آيورسون با ۳۱ امتياز رهبری تيم فيلادلفيا را در دست داشت.

در شارلوت، امه کا اوکافور Emeka Okafor، در پنج ثانيه آخر از وقت اضافه بازی با پرتاب به حلقه و گرفتن امتياز باعث پيروزی تيمش شارلوت باب کتز، در برابر نيواورلانز هورنتس با نتيجه ۹۳-۹۴ شد. نيو اورلانز ۱۹ تا از ۲۰ مسابقه در فصل جاری را واگذار کرده است.

در ديدار تيمهای نيويورک نيکس و نيوجرسی نتس، جمال کرافورد رهبری تيم نيويورک نيکس را با ۳۰ امتياز بدست آورده در دست داشت. اين مسابقه با نتيجه ۷۹-۸۷ بنفع تيم نيکس به پايان رسيد.

مسابقه بين تيمهای ساکرامنتو کينگز و ميلواکی باکس با نتيجه ۸۶-۸۹ با پيروزی ساکرامنتو تمام شد. کريس وبر بازيکن ساکرامنتو همزمان با بصدا درآمدن زنگ پايان بازی توپ را شوت کرد که با بثمر رسيدن اين گل پيروزی را از آن تيمش کرد. ساکرامنتو ۱۴ مسابقه از 16 مسابقه آخر خود را برده است.

در مسابقات ديگر ليگ نتايج زير بدست آمد:

مينه سوتا تيمبروولفز ۱۰۰، پورتلند تريل بليزرز ۸۹
اينديانا پيسرز ۱۰۸، آتلانتا باکس ۹۷
گلدن استيت واريرز ۱۱۱، دالاس ماوريکس ۱۰۷
يوتا جاز ۹۳، لس آنجلس کليپرز ۹۱
سياتل سوپرسونيکس ۱۰۸، لس آنجلس ليکرز ۹۳

XS
SM
MD
LG