لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۱۸

مسابقات فوتبال حرفه ای آمريکايی مردان NFL - 2004-12-06


در مسابقات فوتبال حرفه ای آمريکايی مردان NFL، در حال حاضر تيم های پيتسبورگ استيلرز، فيلادلفيا ايگلز و نيوانگلند پاتريوتز مدافع جام قهرمانی سوپربال، دارای بهترين رکورد برد و باخت می باشند.

پيتسبورگ تيم جکسون ويل جگوارز را با نتيجه ۱۶-۱۷ شکست داد. بن راتليزبرگر کواتربک تازه وارد تيم پيتسبورگ در حاليکه ۱۸ ثانيه تا پايان وقت معمول باقيمانده بودبا پيشبردن توپ برای ۵۶ يارد در زمين حريف و جاسازی يک گل سه امتيازی که جف رد از فاصله ۳۷ ياردی تا دروازه تيم جگوارز بثمر رساند، پيروزی تيمش را ميسر ساخت. با اين پيروزی رکورد تيم به ۱۱ برد و يک شکست رسيد و اين در حاليست که چهار مسابقه ديگر از بازيهای فصل معمول باقيمانده است.

تيم فيلادلفيا در زمين خود در برابر گرين بی پکرز با نتيجه ۱۷-۴۷ به پيروزی رسيد. داناوان مک نب کواتربک تيم در نيمه نخست مسابقه پنج بار تاچ دان کرد که معادل گل هفت امتيازی در اصطلاح NFL است. فيلادلفيا اجالتأ به بازيهای حذفی راه يافته است.

در مسابقه تيم های نيوانگلند و کليولند برانز، تيم نيوانگلند با نتيجه ۱۵-۴۲ برنده شد. مسابقه بين دو تيم اينديانا پوليس کولتز و تنسی تايتانز نيز با نتيجه ۲۴-۵۱ بنفع تيم اينديانا به پايان رسيد. اين پنجمين پيروزی پی در پی برای تيم کولتز محسوب می شود.

در ديگر مسابقات ليگ نتايج زير بدست آمد:

تمپا بی باکانيرز ۲۷، آتلانتا فالکونز ۰
ديترويت لايونز ۲۶، آريزونا کاردينالز ۱۲
سنت لوئيس رمز ۱۶، سان فرانسيسکو فورتی ناينرز ۶
کارولينا پنترز ۳۲، نيواورلانز سنتس ۲۱
نيويورک جتس 29، هوستون تکزنس ۷
بافالو بيلز ۴۲، ميامی دولفينز ۳۲
شيکاگو برز ۲۴، مينه سوتا وايکينگز ۱۴
واشنگتن رد اسکينز ۳۱، نيويورک جاينتز ۷
سينسيناتی بنگالز ۲۷، بالتيمور ريونز ۲۶
کانزاس سيتی چيفز ۳۴، اوکلند ريدرز ۲۷
سان ديه گو چارجرز ۲۰، دنور برانکوز ۱۷

در مسابقه دوشنبه شبهای ليگ تيم های دالاس کابويز و سياتل سی هاکس بديدار هم رفتند ودالاس کابويز با نتيجه ۳۹-۴۳ به پيروزی رسيد و اين در حالی بود که تيم دالاس تا دو دقيقه مانده به پايان بازی با اخبلاف ۲۹-۳۹ از تيم حريف عقب تر بود.

XS
SM
MD
LG