لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۲۷

مسابقات تنيس جام مسترز Masters  - 2004-11-19


در مسابقات تنيس جام مسترز (Masters) که در هوستون تکزاس در جريان است اندی راديک تنيس باز شماره دو مردان جهان از آمريکا و " تيم هنمن" بازيکن بريتانيايی حريفان خود را شکست دادند.

هنمن در برابر گيلرمو کوريا از آرژانتين در ست های پياپی با نتيجه ۲-۶، ۲-۶ برنده شد. راديک در مسابقه اش با مرآت سافين تنيس باز روس قهرمان پيشين تنيس آزاد آمريکا بزحمت توانست با نتيجه ۶-۷، ۶-۷ به پيروزی نائل شود.

راديک گفت برای آنکه بتواند سافين را بدنبال توپ بدواند، سروهايش را يکنواخت نزد. وی افزود: "او سرو را خيلی خوب برميگرداند، اگر تمام مدت جهت حرکت توپ در سرو را بداند کار خيلی آسانتر می شود. بنابراين من خواستم سرو را طوری بزنم که او دست کم در باره جهت حرکت توپ در سرو بعدی فکر کند. در غير آنصورت او خيلی عالی سروها را برميگرداند و خيلی نادر است که نتواند سرو را برگرداند. بنابراين من حتمأ می خواستم فکر او را به جهت ديگری معطوف کنم."

در اين رويداد هشت بازيکن برجسته تنيس مردان جهان در دو گروه چهار تيمی بازی می کنند و دو بازيکن از هر گروه بمرحله نيمه نهايی راه می يابند. برنده مسابقات که طی رويداد شکست نخورده باشد، می تواند بيش از يک ميليون دلار جايزه نقدی دريافت کند، در غير اينصورت برنده ۷۰۰ هزار دلار خواهد بود.

XS
SM
MD
LG