لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۴۳

تيم فوتبال اشتورم گراتس اتريش در كيش اردو می ‌زند - 2004-11-10


تيم فوتبال اشتورم گراتس كه در ليگ اتريش (ماتس بوندسليگا) حضور دارد از سوم تا شانزدهم بهمن (۲۲ ژانويه تا ۴ فوريه ۲۰۰۵ ) اردو تداركاتی خود را در جزيره كيش برپا ميكند.
به گزارش ايسنا، هرنس شيلكر مدير باشگاه اشتورم گراتس به همراه دكتر خشايار محسنی مشاور اين تيم، برای بازديد از امكانات ورزشی جزيره كيش به اين جزيره سفر كرد.

مشاور ايرانی تيم اشتورم گراتس با تأكيد بر سفر اين تيم به جزيره كيش گفت: هرنس شيلكر عقيده دارد زير ساختهای ورزشی ايجاد شده در جزيره كيش مطابق با استانداردهای اروپايی است و اين جزيره با توجه به آب و هوای مناسب، امكانات ورزشی پيشرفته و جاذبه های سياحتی ميتواند تبديل به پايگاه اردوهای تيمهای اروپايی شود.

وی افزود: مديريت باشگاه اشتورم گراتس قصد دارد با برپايی اردوی تداركاتی در جزيره كيش، اين جزيره را به تيمهای مطرح اروپايی معرفی كند.

بهرام افشارزاده مدير عامل مؤسسه ورزش و تفريحات سالم منطقه آزاد كيش نيز با ابراز خرسندی از سفر تيم فوتبال اشتورم گراتس اتريش به كيش گفت: قصد داريم در زمان برگزاری اردوی تداركاتی اين تيم، يك مسابقه چهار جانبه با شركت تيمهای مطرح داخلی و يك تيم از جزيره كيش برگزار كنيم.

وی از برپايی اردوی تداركاتی تيمهای راپيدوين اتريش، اينتراخت فرانكفورت، مونيخ ۱۸۶۰ و اسپارتاک مسكو در فصل بعد در جزيره كيش خبر داد و اضافه كرد: مذاكراتی برای برگزاری اردوی ساير رشته های ورزشی اين تيمها در كيش صورت گرفته است.

XS
SM
MD
LG