لینکهای قابل دسترسی

شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۵۳

ليگ برتر فوتبال ايران؛ <br>پنجاه و هفتمين داربی پايتخت بدون گل به پايان رسيد - 2004-10-22


پنجاه و هفتمين ديدار تيم‌های استقلال و پرسپوليس تهران با تساوی بدون گل به پايان رسيد. به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، ديدار تيم‌های استقلال و پرسپوليس از هفته‌ ششم رقابت‌های ليگ برتر عصر امروز با قضاوت فلورين مير، داور آلمانی در ورزشگاه آزادی تهران و با حضور بيش از ۷۰ هزار تماشاگر برگزار شد.

در ابتدای بازی برای تيم پرسپوليس محمدی، رهبری ‌فر، انصاريان، گل محمدی، جمشيدی، مهدوی، باقری، اسدی، محمدوند،‌ سهراب انتظاری و جباری به ميدان رفتند.
برای تيم استقلال نيز توپولوويچ، حق ‌دوست،‌ قربانی، صادقی، گيلا اوری، فكری، واحدی، سامره، منصوريان، عنايتی و مجيدی بازی كردند.

تيم استقلال در نيمه‌ اول روانتر و سريعتر از تيم پرسپوليس ظاهر شد، اما بازيكنان تيم پرسپوليس در نيمه‌ دوم بازی برتری را نسبت به حريف انجام دادند به طوريكه با حملات گسترده و سريع،‌ خطرات زيادی را بر روی دروازه استقلال ايجاد كردند.

در دقيقه ۷۰ با هماهنگی جباری و اولادی، دروازه تيم استقلال باز شد، اما اين گل از طرف داور آلمانی اين ديدار آفسايد اعلام شد.

بازيكنان دو تيم كه بازی پر برخوردی را به نمايش گذاشتند، در مجموع ۴ كارت زرد دريافت كردند. رضا عنايتی در دقيقه ۴۴ و عليرضا منصوريان در دقيقه ۵۵ از تيم استقلال و پژمان جمشيدی در دقيقه ۳۹ و يحيی گل محمدی در دقيقه ۸۰ از تيم پرسپوليس كارت زرد گرفتند.

برای تيم پرسپوليس دو تعويض انجام شد. اولادی به جای سهراب انتظاری و جوچی به جای رضا جباری به ميدان آمدند.
سياوش اكبرپور به جای سامره، حسين كاظمی به جای منصوريان، مهدی اميرآبادی به جای مجيدی، بازيكنان تعويضی تيم استقلال تهران بودند.

XS
SM
MD
LG