لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ ایران ۲۳:۳۴

شکست بايرن مونيخ در مقابل يوونتوس - 2004-10-20


در مسابقات جام قهرمانان ليگ های فوتبال اروپا در گروه C، باشگاه ايتاليايی يوونتوس، باشگاه آلمانی بايرن مونيخ را با نتيجه ۰-۱ شکست داد. پاول ندود بازيکن چک که بعنوان بهترين بازيکن فوتبال اروپا برگزيده شده است، تنها گل بازی را ۱۵ دقيقه پس از آغاز مسابقه برای يوونتوس بثمر رساند.

در مسابقه ديگر گروه آژاکس آمستردام از هلند باشگاه اسرائيلی مکابی تل آويو را با نتيجه ۰-۳ شکست داد.

در گروه B، باشگاه اسپانيايی رئال مادريد توانست تيم داينامو کيف از اوکراين را با نتيجه ۰-۱ مغلوب سازد. مايکل ائون بازيکن انگليسی رئال مادريد تنها گل مسابقه را بثمر رساند.

در مسابقه ديگر گروه تيم باير لورکوزن از آلمان تيم آ ث رم از ايتاليا را با نتيجه ۱-۳ پشت سر گذاشت. در حال حاضر باير لورکوزن ، داينامو کيف و رئال مادريد هر يک دارای شش امتياز هستند، در حاليکه تيم آ ث رم بدون امتياز در ته جدول رده بندی گروه قرار دارد.

در گروه D، باشگاه های منچستر يونايتد از انگلستان و اسپارتا پراک از جمهوری چک بدون ردو بدل گل مساوی کردند و تيم ليون فرانسه فنرباغچه از ترکيه را با نتيجه ۱-۳ شکست داد. در رده بندی اين گروه ليون با ۷ امتياز پيشتاز است و باشگاه منچستر يونايتد با ۵ امتياز در مکان دوم جای دارد.

در گروه A، باشگاه فرانسوی موناکو، تيم المپياکوس از يونان را با نتيجه ۱-۲ شکست داد و با ۶ امتياز صدر نشين گروه شد. دپورتيوو از اسپانيا و ليورپول از انگلستان بدون رد و بدل گل مساوی کردند. دپورتيوو در سه مسابقه گل نزده است و فقط 2 امتياز دارد و تقريبأ از دور مسابقات فصل حذف شده است. تيمهای المپياکوس و ليورپول هر يک دارای چهار امتياز هستند.

XS
SM
MD
LG