لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۲۳

مسابقات حذفی ليگ بيسبال آمريکا - 2004-10-19


دوستداران ورزش بيسبال در آمريکا ساعات طولانی به تماشای مسابقات تيم های دلخواهشان نشسته اند. مسابقه شب گذشته تيمهای نيويورک يانکيزNew York Yankees و بوستون رد ساکس Boston Red Sox ، پنج ساعت و ۴۹ دقيقه بدرازا کشيد که از لحاظ مدت زمان برگزاری يک مسابقه واحد در بازيهای پس از فصل معمول ليگ طولانی ترين مدت و رکورد تلقی می شود.

مسابقه دو تيم در يکشنبه شب گذشته ۵ ساعت و ۲ دقيقه بدرازا کشيد ولی تماشاگران تا آخرين لحظات مسابقات هيجان انگيز در استاديوم ها باقی ماندند و يا از طريق تلويزيون و راديو آنها را پيگيری کردند.

شب گذشته در پنجمين بازی در سريال هفتگانه بازيهای حذفی در ليگ آمريکايی که در استاديوم فنوِی پارک Fenway Park در بوستون برگزار شد، تيم رد ساکس با نتيجه ۴-۵ به پيروزی رسيد.

رد ساکس توانسته است دو مسابقه سريال را بوقت اضافه بکشاند و از دور مسابقات حذف نشود. ولی تيم نيويورک يانکيز در اين سريال با اختلاف ۲-۳ پيشتاز است.

ششمين بازی دو تيم سه شنبه شب بوقت محلی در استاديوم نيويورک يانکيز برگزار می شود. هفتمين مسابقه نيز در صورت لزوم در نيويورک انجام خواهد شد.

در فينال ليگ ملی بيسبال دو تيم هوستون استروز Huston Astros و سنت لوئيس کاردينالز Saint Louis Cardinals، در برابر هم قرار دارند که هوستون استروز ۲-۳ پيشتاز است.

برندگان دو سريال قهرمانی ليگ ملی و آمريکايی در سريال جهانی بيسبال با هم بازی می کنند که نخستين بازی در آن سريال هفتگانه شنبه بيست و سوم اکتبر و در استاديوم برنده مسابقات ليگ آمريکايی آغاز خواهد شد.

XS
SM
MD
LG