لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۵۷

تيم ملی فوتبال ايران ‌٢ بر صفر مغلوب آلمان شد - 2004-10-10


تيم ملی فوتبال ايران علی‌رغم انجام يك بازی قابل قبول، ٢ بر صفر مغلوب تيم ملی آلمان شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران(ايسنا)، ديدار دوستانه‌ تيم‌های ملي ايران و آلمان كه با هدف حمايت از زلزله زدگان بم برگزار شد، با پيروزی تيم آلمان به پايان رسيد.

تيم ملی فوتبال ايران در نيمه‌ نخست اين ديداربا ارايه‌ يک بازی هدفمند توانست فوتبال قابل قبولی را ارائه كند و علی‌رغم توانمندی ‌های بالای بازيكنان ايران، تيم آلمان در نيمه‌ اول گل برتری خود را توسط فابين ارنست در دقيقه ۵ به ثمر رساند.

نيمه‌ اول با هجوم‌های تيم ايران ادامه يافت. در نيمه‌ دوم نيز تيم ملی آلمان با استفاه از حملات سريع و تكنيكی خود توانست دومين گل را توسط توماس برداريچ و در دقيقه ۵۳ وارد دروازه‌ تيم ملی ايران كند.

ملی پوشان ايرانی در نيمه‌ دوم، بازی ضعيف ‌تری را نسبت به نيمه‌ اول ارائه كردند. هنرنمايی علی كريمی، مهدی مهدوی كيا و وحيد هاشميان بيش از ساير در اين ديدار بازيكنان به چشم می ‌خورد.

هرچند كه علی دايی مهاجم ارزنده تيم ملی فوتبال ايران به دليل مصدوميت از حضور در اين بازی محروم بود، ولی بازی زيبای كريمی و مهدوی كيا خلا ناشی از عدم حضور وی را پر كرده بود.

حضور پرشور تماشاگران ايرانی، يكی ديگر از بزرگترين مزيت‌های بازی ايران و آلمان بود كه بازيكنان و هواداران تيم آلمان را متعجب كرده بود، به گونه‌ای كه مربيان تيم ملی آلمان بارها از اين مهم به عنوان يک تجربه ارزنده برای بازيكنان جوان خود ياد كرده بودند.

XS
SM
MD
LG