لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۴۲

سه فلسطينی در باريکه غزه هدف گلوله قرار گرفتند  - 2004-09-27


شاهدان می گويند هليکوپترهای اسرائيل با شليک موشکی به سوی اتومبيلی در جنوب باريکه غزه، دست کم يک تن را کشتند و چندين نفر را مجروح کردند. منابع پزشکی می گويند هدف حمله ظاهرا محمد ابو نصيره، يک عضو فعال کميته های مقاومت خلق بود و مجروح شد.

در نقطه ای ديگر در غزه، نيروهای اسرائيل دو مرد فلسطينی را، که به گفته آنها سعی داشتند بمبی را در کنار يک حصار مرزی کار بگذارند، کشتند.

مسئولان پزشکی فلسطينی گزارش دادند سومين تيراندازی مرگبار در اردوگاه آوارگان خان يونس روی داد، در آنجا مردی ۵۵ ساله در اثر اصابت گلوله ای که از يک محله يهودی نشين شليک شد، جانسپرد. اسرائيل می گويد درباره اين گزارش تحقيق می کند.

در اين ميان، در شمال کرانه غربی، به گفته پليس، يک يهودی يک راننده فلسطينی را در شرق نابلوس هدف گرفت و کشت. مقامات به نقل از تيرانداز می گويند او زمانی آتش گشود که فلسطينی سعی کرد اتومبيل وی را از جاده خارج کند.

در نقطه ای ديگر، خودروهای زرهی اسرائيل وارد شهرک جنين در کرانه غربی و يک اردوگاه آوارگان در نزديکی آن شدند و به تبادل آتش با ستيزه جويان فلسطينی پرداختند. در مورد تلفات احتمالی اين درگيری گزارشی نرسيده است.

R

XS
SM
MD
LG