لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۶:۱۷

هفته دوم رقابت‌های ليگ برتر فوتبال ايران - 2004-09-17


هفته دوم رقابت‌های ليگ برتر فوتبال ايران بعدازظهر امروز با برگزاری چهار ديدار آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در ديدارهايی كه ساعت ۱۶:۳۰ امروز برگزار شد فجر سپاسی حريف خود شموشک نوشهر را شكست داد و دو ديدار نيز به تساوی انجاميد.
تيم فجر سپاسی شيراز در ورزشگاه اختصاصی خود (حافظيه) موفق شد با نتيجه‌ دو بر يک شموشک نوشهر را مغلوب سازد. در اين ديدار ابتدا تيم فجر توسط غلامرضا رضايی به گل دست يافت، اما لحظاتی پس از اين گل بازيكنان تيم شموشک توسط جبارپور بازی را به تساوی كشاندند و در حالی كه تا دقايق پايانی بازی با نتيجه‌ مساوی پيگيری می ‌شد، فتحی طالبی در دقيقه ۹۲ دروازه شموشک را گشود تا اين ديدار با نتيجه‌ دو بر يک به سود فجر پايان يابد.

در ديگر ديدار هفته دوم ليگ برتر تيم‌های پگاه گيلان و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه عضدی رشت به مصاف هم رفتند كه دو تيم در پايان به نتيجه‌ تساوی دو بر دو رضايت دادند. گل‌های اين ديدار را اميرحسين سلامی بخش و بوژو بازيكن اهل يوگسلاوی برای تيم پگاه و سيد جلال حسينی و حسن اشجاری برای تيم ملوان به ثمر رساندند.

ديدار تيم های پاس و پيكان تهران نيز به تساوی انجاميد. به گزارش ايسنا در ديداری كه عصر امروز بين دو تيم پاس و پيكان تهران در زمين اختصاص تيم پاس (دستگردی) و به قضاوت محمد اصفهانيان انجام شد، هر دو تيم بازی متعادل و برابری را به نمايش گذاشتند و در پايان نيز به نتيجه‌ تساوی بدون گل دست يافتند.

در آخرين ديدار عصر روز جمعه از ساعت 18:30 دو تيم استقلال و صبا باطری تهران در ورزشگاه يكصد هزار نفری آزادی و با قضاوت هدايت ممبينی به مصاف يكديگر رفتند. در ابتدای اين ديدار تيم استقلال تهران با گل زودهنگام رضا عنايتی در دقيقه‌ ۵ بازی از حريف خود پيش افتاد و حملات پرتعداد تيم صبا باطری نيز بی ‌نتيجه ماند تا نيمه‌ اول با همين يک گل به سود تيم استقلال به پايان برسد.

در نيمه دوم بازيكنان تيم صبا باطری با افزايش حملات خود در دقيقه‌ ۵۱ بازی را به تساوی كشاندند. پس از اين گل بازيكنان استقلال حملات بسياری را بر روي دروازه‌ حريف خود ترتيب دادند، اما با توجه به دفاع محكم و پرتعداد صبا باطری و عدم دقت مهاجمان استقلال، اين حملات به جايی نرسيد تا اين ديدار با تساوی ۱ بر ۱ خاتمه يابد.

XS
SM
MD
LG