لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۱۵

فوتبال نوجوانان آسيا؛ ايران با چين در نيمه نهايی - 2004-09-12


تيم فوتبال نوجوانان ايران در مرحله نيمه نهايى يازدهمين دوره رقابتهاى نوجوانان آسيا با تيم چين ديدار مى کند.
به گزارش خبرگزاری ايرنا، تيم نوجوانان ايران عصر امروز با نتيجه ۳ بر صفر تيم عراق را شکست داد و به مرحله نيمه نهايى اين رقابتها صعود کرد.

تيم فوتبال نوجوانان ايران پيش از اين تيم هاى هند، مالزى و کويت را به ترتيب با نتايج ۱ بر صفر، ۵ بر صفر و ۳ بر۱ از پيش رو برداشته بود.

ديدار دو تيم ايران و چين راس ساعت ۳۰ / ۱۴ دقيقه روز چهارشنبه هفته جارى (به وقت ايران ) خواهد بود ضمن آنکه دو تيم کره شمالى و قطر نيز ساعت ۳۰/ ۱۱ دقيقه همان روز به مصاف هم خواهند رفت . اين دو بازى در ورزشگاه کوساناگى شهر شيزوکا برگزار مى شود.

طبق اعلام سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا، ديدارهاى رده بندى و فينال يازدهمين دوره مسابقات فوتبال نوجوانان آسيا نيز روز شنبه ۲۸ شهريور ماه (۱۸ سپتامبر) جارى برگزار خواهد شد.

در مرحله يک چهارم نهايى اين رقابتها که امروز در شهر شيزوکا ژاپن برگزار شد، تيم کره شمالى با نتيجه يک بر صفر کره جنوبى را برد، قطر با حساب ۴ بر۳ از سد کويت گذشت و تيم چين نيز با نتيجه ۱ بر صفر عمان را شکست داد.

در۱۰ دوره قبلى اين رقابتها که هر دو سال يکبار برگزار مى شود، تيم ايران تنها يک بار در سال۲۰۰۰ در ويتنام به مقام نايب قهرمانى دست يافت که آن سال نيز به دليل استفاده از بازيکنان صغرسنى، کنفدراسيون فوتبال ايران تيم نوجوانان ايران را از شرکت در دوره بعدى اين مسابقات در سال ۲۰۰۲ محروم کرد.

XS
SM
MD
LG