لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۰۳

مسابقات تنيس آزاد آمريکا US Open  - 2004-09-09


در مسابقات تنيس آزاد آمريکا US Open در نيويورک دو قهرمان پيشين زنان و مردان در مرحله يکچهارم نهايی بازی کردند.

در تنيس انفرادی زنان ليندزی داونپورت اميددار شماره پنجم از آمريکا با نتيجه ۱-۶، ۱-۶، توانست از سد شينوبو آساگوی تنيس باز ژاپنی بگذرد. در مسابقه ديگر دو تنيس باز روس ناديا پترووا اميددار شماره چهارده و سوتلانا کوزنتسووا اميددار شماره نهم در مقابل هم قرار گرفتند که سوتلانا با نتيجه ۶-۷، ۳-۶، به پيروزی رسيد.

در تنيس انفرادی مردان مسابقه راجر فدرر اميددار شماره يک و تنيس باز شماره يک مردان جهان از سوئيس و آندره آغاسی اميددار شماره ششم و نيز تيم هنمن اميددار شماره پنج از بريتانيا و دومينيک هرباتی تنيس باز اسلواک، بعلت ريزش باران نيمه کاره ماند.

روز سه شنبه گذشته سرينا ويليامز اميددار شماره سه در برابر جنيفر کاپرياتی اميددار شماره هشتم شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد. ولی اين شکست با جار و جنجال همراه شده است. ماريانا آلوس داور پرتغالی مسابقه دو بازيکن آمريکايی، در ست سوم مسابقه توپی را که سرينا در زمين جنيفر زد به اشتباه اوت خواند که در نتيجه سرينا ويليامز يک امتياز حساس از دست داد و نهايتأ نيز شکست خورد.

خط نگهدار زمين گفت که توپ داخل زمين بود و ويدئوهای جريان مسابقه نيز نشان داد که توپ داخل زمين بود. آلوس از داوری در بقيه مسابقات تنيس آزاد آمريکا محروم شده است.

XS
SM
MD
LG