لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۲۸

دور دوم مسابقات تنيس آزاد آمريکا US Open  - 2004-09-02


روز پنجشنبه در دور دوم مسابقات تنيس آزاد آمريکا US Open در نيويورک، جاستين هنين-هاردن تنيس باز شماره يک زنان جهان از بلژيک و آندره آغاسی قهرمان پيشين تنيس انفرادی مردان بميدان می روند.

هنين-هاردن در برابر تنيس باز اسرائيلی و آغاسی با فلوريان ماير از آلمان بازی خواهند کرد. آغاسی ۳۴ ساله که برای نوزدهمين بار برای کسب عنوان قهرمانی تنيس آزاد آمريکا مبارزه ميکند، پيشتر روبی جينوپری را شکست داد.

از جمله ديگر بازيکنان در دور دوم تنيس انفرادی زنان ونوس ويليامز قهرمان پيشين از آمريکا، آناستاشيا ميسکينا قهرمان تنيس ازاد فرانسه از روسيه و هموطنش ماريا شاراپووا قهرمان ويمبلدون و جنيفر کاپرياتی از آمريکا را می توان نام برد.

در قسمت مردان نيز از ليتون هيويت از استراليا، کارلوس مويا از اسپانيا، عامر دليک از آمريکا، تيم هنمن از بريتانيا و گاستون کوديو قهرمان تنيس آزاد فرانسه از آرژانتين بايد نام برد.

روز پنجشنبه، ليندزی داونپورت اميددار شماره پنج از آمريکا، پارادورن سريچافان تنيس باز تايلندی و همچنين راجر فدرر تنيس باز شماره يک مردان جهان از سوئيس بدور سوم مسابقات راه يافتند.

روز گذشته در تنيس انفرادی زنان، سرينا ويليامز از آمريکا، الينا دمنتيووا از روسيه، آميلی مورزمو از فرانسه و آی سوگی ياما از ژاپن بدور بعدی مسابقات راه يافتند، در حاليکه پنج اميددار از جمله آليشيا موليک از استراليا از دور مسابقات حذف شدند.

XS
SM
MD
LG