لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۵۳

برکناری بابی رابسون سرمربی باشگاه فوتبال منچستر يونايتد - 2004-08-31


بابی رابسون سرمربی باشگاه فوتبال منچستر يونايتد انگلستان از کار برکنار شده است. وی که ۷۱ سال دارد و در داخل و خارج از زمين فوتبال با مسائلی روبرو بود.

باشگاه منچستر يونايتد در آغاز فصل جاری بخوبی بازی نکرده و در چهار مسابقه نخست آن تيم فقط ۲ امتياز کسب کرده است.

هفته گذشته باشگاه منچستر يونايتد در برابر باشگاه آستون ويلا با نتيجه ۲ بر ۴ با شکست روبرو شد و اين در حالی بود که در نيمه بازی از آستون ويلا پيشی گرفته بود. در آن مسابقه رابسون، کاپيتان تيم را در نيمکت ذخيره نشاند. در حين اينکه شماری از بازيکنان تيم از دستورات رابسون پيروی نميکردند.

در اين حال باشگاه منچستر يونايتد برای امضاء قرارداد با واين رونی بازيکن ۱۸ ساله باشگاه اورتون که در مسابقات قهرمانی کشورهای اروپائی در سال جاری چهار گل بثمر رساند، در اصول بتوافق رسيده است.

مقامات باشگاه منچستر يونايتد می گويند رونی در حال حاضر برای معاينات پزشکی در اردوگاه تمرين آنها بسر می برد. استخوان پای وی در مسابقه يکچهارم نهايی يورو ۲۰۰۴ تيم انگلستان در مقابل پرتغال، شکست و او در حال گذراندن دوران نقاهت است.

بنا به گزارشها منچستر يونايتد برای انتقال رونی از باشگاه اورتون مبلغ ۴۵ ميليون دلار به آن باشگاه خواهد پرداخت. روز دوشنبه باشگاههای منچستر يونايتد و اورتون بدون ردوبدل کردن گل بتساوی رسيدند.

XS
SM
MD
LG