لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۱۶

مسابقات پيش از فصل معمول ليگ ملی فوتبال حرفه ای آمريکا NFL شروع شد - 2004-08-10


شب گذشته مسابقات پيش از فصل معمول ليگ ملی فوتبال حرفه ای آمريکا NFL، با شرکت تيمهای واشنگتن رد اسکينز Red Skins و دنور برانکوز Broncos در بازی سالانه تالار مشاهير جاودان فوتبال حرفه ای آمريکايی آغاز شد.

در اين مسابقه که در کنتون در ايالت اوهايو برگزار شد، تيم رد اسکينز، تيم پايتخت آمريکا با نتيجه ۱۷-۲۰ به پيروزی نائل شد. ئولا کيمرين بازيکن تيم رد اسکينز همزمان با بصدا درآمدن سوت پايان وقت مسابقه با يک گل سه امتيازی يا فيلد گل از فاصله ۳۹ ياردی تا دروازه تيم دنور پيروزی تيم واشنگتن را ميسر ساخت.

سرمربيگری تيم واشنگتن را جو گيبز Joe Gibbs ، بعهده دارد که در پی ۱۲ سال کناره گيری از NFL که طی آن در مسابقات اتومبيلرانی نسکار NASCAR سرمايه گذاری کرد، بار ديگر به فوتبال حرفه ای آمريکايی و تيم واشنگتن رد اسکينز بازگشته است و فوتبال دوستان پايتخت و حومه آن از بازگشت او به تيم آنچنان هيجان زده و خوشحال شده اند که حتی برای تماشای تمرين تيم در محل جمع می شوند.

جو گيبز که نامش در دفتر مشاهير جاودان فوتبال حرفه ای آمريکايی بثبت رسيده است، رهبری تيم واشنگتن را به کسب سه عنوان قهرمانی سوپر بال super Bowl، بازی فينال NFL بعهده داشته است و تيم رد اسکينز را تيمی پرافتخار در ليگ ساخته بود. واشنگتن رد اسکينز که در دهه گذشته يکی از تيمهای معمولی ليگ شده است با اشتياق در انتظار به دوره پرافتخار گذشته است.

XS
SM
MD
LG