لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۳۸

نهاد رياست جمهوری: ريچارد نيکسون، 37 امين رئيس جمهوری آمريکا  - 2004-07-25


در هشتادو هفتمين برنامه نهاد رياست جمهوری و روسای جمهوری ايالات متحده آمريکا به زندگی و فعاليت های سياسی ريچارد نيکسون پرداخته شد. در آنجا گفته شد که وی در سن 39 سالگی به معاونت رياست جمهوری نايل آمد. به مشروح گزارش خبرنگار ويژه بخش فارسی صدای آمريکا در اين زمينه توجه فرمائيد.

هشتادو هشتمين برنامه نهاد رياست جمهوری و روسای جمهوری ايالات متحده آمريکا به تشريح موفقيت های سياستهای پرزيدنت نيکسون در قبال چين و خاورميانه پرداخته شد.

در پی ماجرای واترگيت در سال ۱۹۷۲ که در هشتم ماه اوت سال ۱۹۷۴ به استعفای پرزيدنت ريچارد نيکسون منجر شد، هشتاد و نهمين برنامه نهاد رياست جمهوری را به اين حادثه مهم سياسی اختصاص می دهيم.

نودمين برنامه نهاد رياست جمهوری و روسای جمهوری ايالات متحده آمريکا به سياستهای پرزيدنت نيکسون در قبال ويتننام و کره که معروف به «دکترين نيکسون» شد می پردازد.

نودويکيمن برنامه رياست جمهوری و روسای جمهوری ايالات متحده آمريکا به تشريح خلاصه سياست های داخلی پرزيدنت نيکسون می پردازد.

نود و دومين برنامه رياست جمهوری و روسای جمهوری ايالات متحده آمريکا به تشريح وقايع سالهای آخر دهه 60 و اوايل دهه 70 در دوران پرزيدنت نيکسون، منجمله دستآوردهای علمی و پرواز به کره ماه می پردازد.

XS
SM
MD
LG