لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۲۹

رابی مک ايوين دوچرخه سوار استراليايی برنده نهمين مرحله تور دو فرانس - 2004-07-13


روز سه شنبه در نهمين مرحله مسابقات دوچرخه سواری تور دو فرانس، رابی مک ايوين دوچرخه سوار استراليايی به پيروزی نائل شد و اين در حالی بود که لنس آرمسترانگ پنج بار قهرمان مسابقات از آمريکا در ميان گروه اصلی دوچرخه سواران مسير مسابقه را بپايان رساند.

مک ايوين که دوچرخه سوار پر سابقه ای است، مسير ۵/۱۶۰ کيلومتر مسابقه را در ۳ ساعت و ۳۲ دقيقه و ۵۵ ثانيه بپايان رساند. تور هاشوود دوچرخه سوار فرانسوی در مکان دوم و استوارت اوگريدی از استراليا در مکان سوم جای گرفت.

حدود چهار کيلومتر قبل از خط پايان مسير مسابقه، مايکل پرادا بزمين خورد و همين باعث شد که تعداد ديگری از دوچرخه سواران نيز بهم برخورده و افتادند.

در حال حاضر در رده بندی مجموع امتيازات توماس ووکلر دوچرخه سوار فرانسوی همچنان پيشتاز است. وی تاکنون ۱۶۰۹ کيلومتر از مسير مسابقه را با سرعت متوسط ۹۶۷/۴۳ کيلومتر در ساعت، در ۳۶ ساعت و ۳۶ دقيقه و ۳۱ ثانيه طی کرده است.

استوارت اوگريدی با اختلاف ۲ دقيقه و ۵۳ ثانيه در مکان دوم و سندی کاسار دوچرخه سوار سوئيسی با اختلاف ۴ دقيقه و ۶ صدم ثانيه در مکان سوم است.

لنس آرمسترانگ که با تيم اداره پست آمريکا ميراند و در تلاش است که برای ششمين بار پياپی و بگونه ای رکورد ساز صاحب جام قهرمانی مسابقات بشود، با اختلاف ۹ دقيقه و ۳۵ ثانيه در مجموع امتيازات در مکان ششم قرار دارد.

روز چهارشنبه دهمين مرحله مسابقات در مسير ۲۳۷ کيلومتری که اولين مسير کوهستانی در مسابقات امسال است، برگزار می شود. اين مسابقات در ۲۵ ژوئيه در پاريس بپايان ميرسد.

XS
SM
MD
LG