لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۳:۳۷

ليندزی داونپورت بمرحله يکچهارم نهايی ويمبلدون راه يافت  - 2004-06-28


روز دوشنبه در مسابقات تنيس انفرادی زنان ويمبلدون، ليندزی داونپورت بازيکن آمريکايی و اميددار شماره پنجم در برابر حريف روس خود، ورا زيوناروا، در ست های پياپی با نتيجه ۴-۶، ۴-۶، برنده شد و بمرحله يکچهارم نهايی راه يافت.

دو تنيس باز جوان و ماهر، ماريا شاراپووا ۱۷ ساله از روسيه و کارولينا اسپريم ۱۹ ساله از کرواسی نيز بمرحله يکچهارم نهايی رسيدند. شاراپووا در ست های پياپی با نتيجه ۵-۷، ۴-۶، امی فريژر تنيس باز آمريکايی را مغلوب ساخت و در يکچهارم نهايی روياروی سوگياما از ژاپن قرار ميگيرد. کارولينا اسپريم که در دور دوم ونوس ويليامز را شکست داد، در برابر مگدالينا مالينا، در ست های پياپی با نتيجه ۴-۶، ۴-۶، برنده شد و در يکچهارم نهايی با ليندزی داونپورت روبرو خواهد شد.

تاتيانا گولووين بازيکن نوجوان فرانسوی حريف سوئيسی خود را در سه ست مغلوب ساخت و در يکچهارم نهايی با سرينا ويليامز مدافع عنوان قهرمانی و اميددار شماره يک از آمريکا بازی خواهد کرد.

روژه فدرر اميددار شماره يک از سوئيس در برابر حريف کروات ايوو کارلويچ، با قد ۲ متر و ۸ سانت که بلند قدترين بازيکن در تنيس حرفه ای است، در ست های پياپی با نتيجه ۶-۷، ۶-۷، ۳-۶، بپيروزی نائل شد.

XS
SM
MD
LG