لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۴۷

مسابقات تنيس ويمبلدون از روز دوشنبه در لندن آغاز می شود - 2004-06-17


در مسابقات تنيس ويمبلدون که روز دوشنبه در لندن آغاز می شود، سرينا ويليامز تنيس باز آمريکايی مدافع عنوان قهرمانی، اميددار شماره يک تنيس انفرادی زنان و روژه فدرر بازيکن سوئيسی مدافع عنوان قهرمانی مردان و نتيس باز شماره يک جهان، اميددار شماره يک در تنيس انفرادی مردان هستند.

سرينا ويليامز که در رده بندی تنيس زنان جهان در مکان دهم قرار دارد، در نخستين مسابقه روياروی جی ژنگ، بازيکن چينی قرار خواهد گرفت. آناستاشيا ميسکينا اميددار شماره دوم است که با لابوميرا از اسلواکی برقابت خواهد پرداخت و ونوس ويليامز خواهر سرينا که دوبار جام قهرمانی اين رويداد را کسب کرده، اميددار شماره سوم است که در برابر ماری گيانی از سوئيس قرار خواهد گرفت.

ونوس و سرينا در فينال شش تورنمنت بزرگ تنيس يا گرند اسلم با هم بازی کرده اند و ممکن است اين بار نيز در فينال برای کسب جام قهرمانی با هم مبارزه کنند.

در تنيس انفرادی مردان اندی راديک تنيس باز آمريکايی اميدار دوم است که در دور نخست مسابقات با يک بازيکن گمنام بازی خواهد کرد. گيلرمو کوريا از آرژانتين اميددار شماره سوم است که با وسلی مودی تنيس باز اهل آفريقای جنوبی روبرو خواهد شد.

XS
SM
MD
LG