لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۲۴

فينال مسابقات NBA ؛ <br> تيم ديترويت ۲ بر ۱  از تيم لس آنجلس پيشی گرفت  - 2004-06-11


در سريال هفتگانه فينال در ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، تيم ديترويت پيستونز با اختلاف ۲ بر ۱ از تيم لس آنجلس ليکرز پيشتاز شده است. تيم ديترويت در سومين مسابقه سريال تيم لس آنجلس با نتيجه ۶۸-۸۸ شکست داد.

مسابقه دو تيم در زمين تيم ديترويت در آبرن هيلز در ايالت ميشيگان برگزار شد. ريچارد هاميلتون با کسب ۳۱ امتياز و چانسی بيلاپس با کسب ۱۹ امتياز رهبری تيم ديترويت را بعهده داشتند که از همان آغاز مسابقه با بازی دفاعی نيرومند برتری خود را در برابر تيم لس آنجلس نشان داد.

تعداد امتيازات تيم لس آنجلس کمترين تعداد در مجموع، در تاريخ تيم، در بازيهای حذفی بود. دو ستاره تيم لس آنجلس، کوبی برايانت ۱۱ امتياز و شکيل اونيل ۱۴ امتياز بدست آوردند. اونيل ۸ ريباند داشت.

در حاليکه سريال بازيهای فينال به نيمه آن رسيده است، چنين بنظر می رسد که تيم ديترويت آماده است با کسب عنوان قهرمانی NBA ، شگفتی آفريند. دو مسابقه نخست سريال در زمين لس آنجلس برگزار شد. تيم ديترويت در نخستين بازی با نتيجه ۷۵-۸۷ برنده شد، در حاليکه تيم لس آنجلس در دومين بازی با نتيجه ۹۱-۹۹ بپيروزی رسيد. علاوه بر سومين بازی، چهارمين و پنجمين مسابقه سريال نيز در زمين تيم ديترويت برگزار خواهند شد.

از ۲۰ سال پيش که سريال بازيهای فينال ليگ در قالب ۲-۳-۲ در زمينهای دو تيم شرکت کننده برگزار شده است. تاکنون هيچ تيمی نتوانسته است در هر سه مسابقه در زمين خودی به پيروزی نائل شود.

چهارمين بازی تيمهای پيستونز و ليکرز يکشنبه در زمين ديترويت در ايالت ميشيگان برگزار می شود.

XS
SM
MD
LG