لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۵۶

ديترويت در نخستين بازی  فينال NBA  لس آنجلس را شکست داد  - 2004-06-07


در مسابقات قهرمانی ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، تيم ديترويت پيستونز در نخستين بازی از سريال هفتگانه فينال در برابر تيم لس آنجلس ليکرز با نتيجه ۸۷ بر ۷۵ برنده شد. اين در حالی است که بسياری معتقدند تيم ديترويت از لحاظ قدرت و مهارت بازيکنان قابل مقايسه با تيم پر ستاره لس آنجلس نيست. اما لس آنجلس با عدم تداوم و بی توجهی در اين مسابقه شکست را بجان خريد.

اين مسابقه در استيپل سنتر در لس آنجلس برگزار شد. شکيل اونيل بازيکن تيم لس آنجلس ۳۴ امتياز و همتيمی او کوبی برايانت ۲۵ امتياز کسب کردند، ولی هيچيک از ديگر اعضای تيم بيش از ۵ امتياز بدست نيآوردند. کارل مالون که نامش در دفتر تالار مشاهير جاودان NBA ثبت خواهد شد، فقط ۴ امتياز و گری پيتون فقط ۳ امتياز کسب کردند.

در اين حال در تيم ديترويت، چانسی بيلاپس ۲۲ امتياز، ريچارد هاميلتون ۱۲ امتياز و رشيد والاس ۱۴ امتياز کسب کردند. دومين بازی دو تيم سه شنبه شب در لس آنجلس برگزار می شود.

شکست يکشنبه شب تيم لس آنجلس نخستين شکست آن تيم در زمين خود در بازيهای پس از فصل معمول در مسابقات سال جاری است که باين ترتيب رکورد برد و باخت در زمين خودی به ۱-۹ رسيد. تيم ديترويت برای نخستين بار از سال ۱۹۹۷ در زمين لس آنجلس به پيروزی نائل شد.

تيم لس آنجلس در تلاش است که برای چهارمين بار در پنج سال گذشته صاحب جام قهرمانی NBA شود.

XS
SM
MD
LG