لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۵۹

بوکس بين المللی تايلند؛ ۲ پيروزى و يک شکست براى بوکسورهاى ايرانی - 2004-06-04


تيم ملی بوکس ايران که با۵ بوکسور در رقابت هاى بين المللی جام پادشاهی تايلند شرکت کرده است ، در نخستين روز اين مسابقات صاحب۲ پيروزى و يک شکست شد.
به گزارش خبرگزاری ايرنا، در نخستين روز اين مسابقات که در شهر بانکوک برگزار شد ، سلمان کريمی و مهدى قربانی بوکسورهاى اوزان ۶۹ و۷۵ کيلوگرم ايران از سد حريفان خود گذشتند و مرتضی سپهوند بوکسور وزن ۶۴ کيلوگرم ايران مقابل حريف خود بازنده شد.

سپهوند روز گذشته در ديدار با بوکسور تايلند با حساب۲۲ بر۱۹ بازى را واگذار کرد. سلمان کريمی بوکسور دسته ۶۹ کيلوگرم ايران که جواز حضور در بازى هاى المپيک ۲۰۰۴ آتن را در اختيار دارد در اولين گام بوکسور چينی را۲۲ بر ۱۹ برد و مهدى قربانی بوکسور دسته ۷۵ کيلوگرم ايران در ديدارى نزديک با حساب۲۳ به ۲۲ بر بوکسور تايلندى چيره شد.

در ادامه اين مسابقات امشب ( جمعه شب ) محمد عاشرى بوکسور دسته ۶۰ کيلوگرم ايران به مصاف حريف روسی خود می رود ، مرتضی سپهوند با بوکسور ژاپنی و مهدى قربانی با حريف روس خود روبه رو می شوند.
اکبر احدى کاپيتان تيم ملی بوکس ايران روز شنبه براى مقابله با حريف تايلندى خود به روى رينگ می رود.
اين مسابقات با شرکت ۳۶ بوکسور از کشورهاى ايران ، روسيه ، آمريکا ، جمهورى آذربايجان ، چين ، ژاپن و دو تيم از تايلند برگزار می شود. اين مسابقات به دليل شمار اندک بوکسورهاى شرکت کننده به صورت دوره اى برگزار می شود.
به برترين هاى اوزان مختلف اين مسابقات جوايز نقدى اهدا می شود.

XS
SM
MD
LG