لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۵۶

سرمربی تيم ملی واليبال: سطح واليبال ايران همين بود - 2004-06-03


سرمربی كره ای تيم ملی واليبال ايران با بالا خواندن سطح كيفی مسابقات انتخابی المپيک جايگاه فعلی واليبال ايران را در همين حد عنوان كرد.
پارك كی وون، در گفت و گو اختصاصی با خبرگزاری ورزش ايران (ايپنا) افزود: تيم های حاضر در مسابقات انتخابی المپيک با نهايت قدرت و تلاش ظاهر شدند. هيچ تيمی بدون تداركات قبلی به رقابت ها وارد نشده بود. ايران نيز نهايت بازی خودش را به نمايش گذاشت و به حق واقعی خود در اين مسابقات دست يافت.

وی گفت: تيم ملی واليبال ايران با ارايه بازی‌ های فنی در اين مسابقات نشان داد كه می تواند به بالاترين سطح واليبال آسيا راه پيدا كند و حتی در مقابل تيم های قدرتمند جهان بايستد. من آينده بسيار روشنی را پيش روی می بينم و تنها بايد با جديت بيشتر راه را هموار كنيم.

كی وون تأكيد كرد: من از بازيكنان ايرانی تلاش بيشتری می خواهم تا در آينده به اهداف عاليه خود دست يابيم به همين دليل با دعوت از بازيكنان جديد و با انگيزه قصد دارم تيمی قدرتمندتر از تيم فعلی بسازم.

سرمربی تيم ملی ايران در پايان اظهار داشت: از يك ماه ديگر اردوی تيم ملی را آغاز می كنيم و در اوايل مرداد ماه با حضور يكسری بازيكنان جديد و قديمی نيز برای برگزاری يک اردو در دبی به امارات سفر خواهيم كرد.

XS
SM
MD
LG