لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۱۳

تيم ملی واليبال ايران در مقابل تيم فرانسه شکست خورد - 2004-05-28


تيم ملی واليبال ايران روز جمعه در پنجمين ديدار خود در چارچوب مسابقات واليبال انتخابی بازى هاى المپيک ۲۰۰۴ آتن ، در مقابل تيم فرانسه با نتيجه سه بر صفر مغلوب شد.
به گزارش خبرگزاری ايرنا، تيم ملی واليبال ايران در اين ديدار که در سالن متروپليتن توکيو برگزار شد، با نتايج ۳۳ بر۳۱ و۲۵ بر۱۹ و ۲۵ بر۲۱ شکست را پذيرا شد.

تيم ايران از محمد ترکاشوند، پيمان اکبرى ، امير حسين منظمی ، بهنام محمودى ، محمد منصورى ، عليرضا نادى ، اکبر خداوردى ، عباس قاسميان ، عليرضا بهبودى ، امير حسينی ، عظيم جزيده ، و فرهاد ظريف تشکيل شده است . سرمربی تيم ايران " پارک کی وون " از کره جنوبی ، مربی تيم محمدصادق پشنگ، مربی بدن ساز نادرشوندى و سرپرست تيم سعيد درخشنده است .

تيم ايران بيش از اين مسابقه دو پيروزى در مقابل کره جنوبی و ژاپن و دو شکست در مقابل کانادا و چين در کارنامه خود داشت. مسابقه هاى بعدى ايران روز شنبه در مقابل الجزاير و روز يکشنبه در مقابل استراليا خواهد بود.

گفتنی است؛ از هشت تيم ياد شده تنها دو تيم به المپيک آتن صعود خواهد کرد که حداقل يکی از آنها بايستی آسيايی باشد. اما در صورتی که تيم قهرمان و نايب قهرمان از آسيا باشند هر دو تيم به المپيک آتن خواهند رفت .

XS
SM
MD
LG